Skyrim saamassa "Special Edition" -päivityksen

✨✨ ⚔⚔ 🔥🐉🔥 FUS RO DAH !!! 🔥🐉🔥 ⚔⚔ ✨✨

Tässä on Skyrimin alkuperäinen traileri (2011): https://youtu.be/JSRtYpNRoN0

Tässä on Special edition -traileri, joka antaa kuvan siitä, mitä edelleen suositulle Bethesda-pelille on pian tapahtumassa (2016): https://youtu.be/lTjRZ__-278

Minulla on jo Skyrim Legendary Edition Steam-kirjastossani, ja päivitys tulee tapahtumaan ainakin minulle kahdeksan tunnin sisään.

5

179

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kusetuksenmaku

      Julkaisu on pelkkää rahastusta. Täytyy aika palikka olla että tuhlaa 40 euroa minimaaliseen grafiikkapäivitykseen kun parempaa saa ilmaiseksi parilla modilla.

      • Minun ei tarvinnut siitä maksaa. Koska minulla oli jo Legendary Edition, eli perus-vanilla ja kolme DLC:tä, Steam tarjosi sen minulle ilmaiseksi.


    • Anonyymi

      Tuo Special Edition näyttää yllättävän pitkään pitäneen hintatason, koska edelleen pc-version myyntihintana 36-39 eur. ( tosin juuri äsken yksi verkkokauppa yllätti tarjoamalla sitä hetkellisesti puoleen hintaan )

    • Anonyymi

      Peli on 10 vuotta vanha ja vielä jotkut KEHTAAVAT rahastaa täydellä hinnalla. Ahneus!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      66
      3402
    2. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      46
      3222
    3. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      127
      2850
    4. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      46
      2579
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1973
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      27
      1860
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1646
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      87
      1525
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1340
    10. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      39
      1321
    Aihe