Miten

Mitenkä pleksi vaikutttaa ajamiseen??Tunteeko
viimaa enään ollenkaan?Pleksin ostoa harkitseva
2310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pleksin asento on helvetin nuuka. Tietysti pleksin koko vaikuttaa mutta periaatteenahan on siirtää pyörteily selliseen kohtaan että se ei osu esim kypärään.
Kokeilemalla se selviää.

Äänestä
  • se ohjaa myös sateessa veden pois, ei kastu läheskään niin paljon... toisaalta olen kuullut että oikeat motoristit ei tuulisuojaa kaipaa vaan siitä vaan vasten tuulta ... minä ainakin käytän myös jatkossa, on 120 km nopeudessa iso ero

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jore kirjoitti:

Mitenkä pleksi vaikutttaa ajamiseen??Tunteeko
viimaa enään ollenkaan?Pleksin ostoa harkitseva

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu