Video miekkarista
niinkaunisonvorssa
782
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Videota katsottu yli 23000 kertaa. Forssan poliisin ja kaupungin johdon lapsellisuus, mielivalta ja kyykytys leviää kovaa vauhtia. Digiaika on ihanaa, koska kukaan ei muuten uskoisi, jos tästä jollekin puhuisi. Kuva kertoo enemmän kuin tuhat sanaa!
Vorssalainen vientituote pahimmillaan!
Tämän kuvan kaupunki haluaa meistä maailmalle antaa. Vorssan paha maine jatkuu, ei tule uusia asukkaita, eikä teollisuutta. Mutta Lähi-itäläiset ja afrikkalaiset ollaan sentään saatu tulevaisuuden veronmaksajiksi.
Että oikein katsottu. Avasin linkin, jossa joku tuntematon vajakki pölötti tota tota jotain olevinaan kovin tärkeänä ja heti alkuun lietsoi "surullisenkuuluisaa", vaikkei itse omaa nimeään sanonut. Vaikea olla tuollaisten vajakkien kanssa samaa mieltä, vaikken islamimatuista minäkään tykkää.
Voihan sitä hengailla suvakkien kanssa , kukin tyylillään.
Suomi ensin- liikkeen osanottajia on haukuttu äärioikeistolaisiksi, natseiksi, punikeiksi, Putinin miehiksi, rasisteiksi ja nyt kommareiksi.
Puolueeksi ainakin yrittävät, mikäli onnistuvat. Missähän on heidän paikkansa puoluekartassa?
Median ja poliisin mielestä ainakin ovat kovin vaarallisia, kun toimintaa yritetään estää. Miksi? Rauhallisia mielenosoituksia kautta koko Suomen.
Ovat kommareita.Haluavat kaataa oikeistolaisenhallituksen tilalle pelkkä vasureista koottu hallitus.Kuka haluaa että suomesta tehdään pohjoiskorean kaltainen.🙅
Ei voi olla kommareita kun vastustavat maahanmuuttopolitiikkaa ja vasemmistoliitto Li Anderssonin johdolla haluaa sitä lisätä huomattavassa määrin (= rajat auki, toimeentulotuki karkotetuille, perheenyhdistäminen ilman tulorajoja jne)
Tosin hallituspuolueetkin perussuomalaiset, keskusta ja kokoomus, (lyhenne hallituksesta perskeko) haluavat myös lisätä maahanmuuttoa.
Taitavat nämä kansalaisliikkeet olla ainoita maahanmuuton vastustajia Suomessa, ellei Väyrynen saa koottua uutta puoluetta.
Yli 30 000 katsojaa, jee Vorssa!