peniksen perusteellinen tarkistus

hoitsujenpoika

Olin kesä töissä paikallisessa terveystalossa huolto hommissa ja eräänä päivänä kompastuin ja lensin pallit eellä pyörätuolin kylkeen jolloin eräs hoitaja tuli kysymään, kuinkas kävi?

Huomatessaan kopeloivani haaruksia hän käski tulla mukaan ja hän vei mut tarkastus/valmistelu huoneeseen, housut laskettuani hän katseli ja pyöritteli penistä todeten ettei ole mitään vakavaa.

Mutta asiasta toiseen hoitaja sanoi haluasit sä tupla palkalla olevaa ylityötä ku meillä ois parisen päätä hoitsu opiskelioita ja heille pitäs saada koe potilas.

No mulle se sopi hyvin ku kyseessä oli peniksen tarkistus hommia, joten hoitaja soitti ja pian huoneeseen astui 4 todella kiihoittavan seksikästä hoitaja opiskeliaa ja komia kehoinen nais lääkäri.

Esittelyn jälkeen lääkäri nimeltä jenni kertoi että ekaks mun pitäs riisua ja asettua hoito pöydälle parturoitavaks, parturoinnin jälkeen jenni käski hoitajien ottaa hanskat ja hanskojen laiton jälkeen jenni runkkasi penikseni erektioon sanoen et tämä on sit penis jolla mies siementää naisen.

Sit jokainen hoitaja tunnusteli ja käänteli pienistä vuorollaan, mut sit Jenni käski mua ja hoitajia tulemaan perässä eli sitte mentiin viereiseen huoneeseen jossa oli hammaslääkärin tuoli keskellä huonetta jossa oli jalkatuet joihin jalat piti nostaa, sit huoneessa oli pöydillä komea rivi koeputkia ja kaiken mailman koneita ja laitteita.

Asetuin vaitomaisesti tuoliin ja nostin jalat telineisiinsä jolloin jenni tuli luokseni ja asetti suuret kohde valaisimet osoittamaan penistäni, jenni kertoikin hoitajille että tämä penis pitäisikin ehkä lypsää tyhjäksi joten eiköhän mennä tytöt pukeutumaan jolloin he astelivat huoneen seinustalla olevalle kaapille ja näin heidän pukevan myssyt päihinsä ja maskit kasvoillensa ja kaiken kukkuraksi pitkät latex hanskat.

Ja sitten tulivat luokseni jenni kertoi näitten varusteiden olevan vain eräs mukavuus tekiä, myssy estää sperman roiskumasta hiuksille ym ym ja maskit ovat vain peniksestä erittyvän hyvin kiusallisen ominais hajun takia.

Mutta se siitä nyt tämä penis pitäisikin asettaa sitä varten tarkoitetuun lypsykoneeseen elikeste sperma näytteiden imuriin joka on tuolla tuolia vastapäätä odottamassa uhriansa, silloin 2 hoitaja opiskeliaa haki kyseisen koneen eteeni.

Joka ulkoisesti muistutti auton moottori taljaa jonka kyljessä oli S moottori pyöritteinen alipaine pumppu josta lähti paksu kumiletku pitkän teleskooppi varren varassa olevaan pitkään putkimaiseen laitteeseen, jonkapa kyljessä oli pitkä putki ja siinä roikkui kiinni 5 koeputkea joihin jennin mukaan spermani lorahtavat ja näytteet arkistoidaan.

Mut eiköhän tytöt aloiteta he kiinnittivät jalkani kinni vöillä telineisiinsä ja kädet käsitukiin myös vyöllä kii mahan ympäri 2 vyöt, sit mun penis voideltiin liukaste aineella ja piikitettiin aine joka pakotti peniksen erektioon ja kyseinen lypsykone kytkettiin imuttamaan peniksestäni spermaa ja ei kauaakaan kestänyt kun sain eka orgasmin.

Ja hoitajat katselivat onnessaan kun spermaa suihkusi koe putkeen kokonaista 8,4 ml, ja sama toistui uudelleen ja uudelleen vaikkakin sperman määrä väheni ja väheni kunnes Lopen lypsykone sammutettiin.

Koneen uumenista paljastui 2 kertaiseksi kasvanut ja turvonnut penis jonka jenni mittasi ja kirjoitti ylös, 18 cm pitkä muuttunut 27,9 cm ja ympärysmittaa oli vain 7,3 ja nyt 9,6 cm eli hyvin jennin mielestä näytteiden otto lypsykone kävisi hyvin myös pituuden kehittäjäksi.

Mutta eiköhän tytöt siirrytä eteenpäin sillä nyt teidän pitäs panna tuo penis tuottamaan myös maitoa, joten jälleen kaksi hoitaja opiskeliaa ottivat ja asettivat peniksen juureen kanyylin johon ruutatiin ensin jotain lääkettä ja sen perästä naisen maitoa ja kanyyli poistetiin ja tulpattiin teipillä jonka jälkeen annettiin erittäin tuskallisia sähkö shokkeja paloihin käsi sähkö paimenella.

Sit penis jätenttiin vähäks aikaa rauhaan mut vähän ajan päästä jenni riisui maskin kasvoiltaan ja istui haarojeni väliin kertoen et alkuun tulee orkun tai parin verran sperman ja maidon se kaista mönjää joten otan sulta suihin, ja sit sun penis pääsee takas lypsykoneeseen mutta kylläkin ihan perus lehmän lypsykoneeseen koska maidon ulos tulo ei ole orgasmista riippuvainen kuten sperma.

Mut se siitä jenni hieroi hennosti penistäni hetken ja muljautti peniksen syvälle kurkkuunsa ja alkoi pitkin vedoin imuttaa pienistä, ja kun hän teki työn niin hyvin et paukahin melkein heti ja Jenni imi kaiken ja ilme kertoi että hänestä aineeni oli todella maukasta.

Kuulin ja näin kuinka hoitajat kikattelivat kun jenni lutkutti mua ja kun yks oli niin käteni lähettyvillä et aloin hieroa hänen vaginaa et tyttö aivan säpsähti ja tokas, vai halut sä pilluu hän riisui hameensa ja alta pilkotti posliini pillu hän nousi pääni päälle ja käski imeä ja tottelin hoituria ja aloin nuolla ja imeä hänen vaginaa eikä laivan kestänyt kun hoitaja se minä laukesin ja hoitoja nousi ylös ja alkoi odottaa siin mia muutkin Jennin ohjeita jatkuu. .

8

13043

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Cap

    • Anonyymi

      Selvästi uusi J L Runeberg!!

    • Anonyymi

      Aika outo

    • Anonyymi

      Eihän tämä runoilija vaan kulje vapaana ilman valvontaa??!

      • Anonyymi

        Se onkin spede niuvanniemestä buaahaa


      • Anonyymi

        Sää mää ja bää tietää buaahaa


    • Anonyymi

      Spedellä taas sekottaa buaahaa

    • Anonyymi

      Hammaslääkärin tuoli, jossa jalkatuet?
      Kannattaisi tehdä pohjatyötä ottamalla selvää, mitä missäkin hoitoyksikössä tehdään🤣

    Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      19
      2600
    2. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      67
      1649
    3. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      7
      1597
    4. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      112
      1579
    5. Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?

      Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.
      Puolanka
      47
      1483
    6. Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen

      Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell
      Kotimaiset julkkisjuorut
      91
      1423
    7. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      68
      1346
    8. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      400
      1214
    9. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      31
      1137
    10. En haluaisi kaiken kuihtuvan pois

      ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?
      Ikävä
      52
      1086
    Aihe