apollomatkat radisson blue fujairah

matkaan17

Onko muita lähdössä samaan hotelliin tammikuun lopulla tai onko täällä muita siellä aiemmin olleita?kokemuksia?

4

269

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Myykkeli

      Moi, en ole ollut, mutta olen menossa. Tosin vasta myöhemmin ensi keväänä. Paikasta löytyy kovin vähän tietoa, voisitko käydä täällä kertomassa kokemuksistasi kun olet matkalta tullut? :)

    • S.yrjälä

      Fujairah on kaukana Dubaista, eli kaukana sieltä missä tapahtuu, uinuva pikkukylä Intianvaltameren puolella. Tänne minäkin menisin, mutta olenkin käynyt 7 kertaa Dubaissa. Suosittelen auton vuokraamista, jos meinaa emiraatteja enemmän nähdä. Hyvin vaatimattomat shoppailu mahdollisuudet.

    • JustnytRadissonissa

      Rannalla löhöämiseen ja rauhaa etsivän unelmapaikka. Lähistöllä ei käytännössä mitään, bussi vie ilmaiseksi Fujairahiin ostoskeskukseen pari kertaa päivässä. Dubaihin pääsee maksullisella kyydillä.

      Ruoka hotellissa on hyvää ja monipuolista. Henkilökunta on ystävällistä. Hotellissa on siistiä, joskin hiukan kulahtanutta.

      Jos rauhallista paikkaa hakee, niin suosittelen.

    • Lumia86

      Onko lisää kokemuksia tästä hotellista?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      343
      4342
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      142
      2438
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2056
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      142
      1578
    5. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      26
      1117
    6. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      42
      1104
    7. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      28
      1047
    8. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      140
      999
    9. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      989
    10. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      337
      931
    Aihe