Hei,
Olen 49v. ja viikko sitten löytyi TT-kuvista 2,2cm kysta joka on tarkkarajainen, sisällä rasvaa ja tiiviimpää kudosta. Olen menossa ultraan vielä.
Minulla on ollut alavatsakipuja aina silloin tällöin, yöhikoilua, hengenahdistusta, mahan turvottelua, verta virtassa, epäsäännölliset kk, painene tunnetta alapäässä aina joskus, tihentynyttä virtsamistarvetta.
Minkälainen kysta teillä on ollut, ja oliko se harmiton?
Miten olette oireillut?
Kiitos jos jaksatte kertoa kokemuksianne.
Odottavan aika on pitkä.
Munasarjakysta löytyi
Susa1667
0
121
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 574594
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1534213- 673842
- 1253810
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans433635Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe783464- 983031
- 542875
- 252706
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142414