Poraaminen, illalla

Naapuri poraa illalla, vainooko? No ei, koska saa sitä porata. Yhtä naapuria porattiin ainakin kiihkon äänistä päätellen, voi olla että oli myös kovat aallot. On meinaan naapurilla vesisänky.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juu vainosi sinun vaimoa ja nyt sun vaimo on naitavana.

Äänestä

Juu annoin vaimolleni luvan käydä, naida nasautettavana. Mutta naapurista en tiedä, enkä aalloista sen enempää. Linnutkin lensi häkistä.

Äänestä

Aa smetaanaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihanat.naapurit kirjoitti:

Naapuri poraa illalla, vainooko? No ei, koska saa sitä porata. Yhtä naapuria porattiin ainakin kiihkon äänistä päätellen, voi olla että oli myös kovat aallot. On meinaan naapurilla vesisänky.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu