Aktiviteettia kaipaileva

Onko kukaan menossa Ao Nangiin marras-joulukuun tienoilla, joka haluaisi seuraa esim. kalliokiipeilyyn, viidakkoseikkailuun, juoksulenkeille ym. ja miksei vaikka iltaelämäänkin?
3147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Me ollaan ainakin lähdössä mieheni kanssa 29.11 ja 2 viikkoa ollaan. Minkälainen kokoonpano itselläsi on lähdössä ja minne hotelliin ? :)

Äänestä
  • Olen äitini kanssa lähdössä 23.11 ja ollaan kolme viikkoa. Menemme Ao Nangiin Phra Nang inn hotelliin. Mihin hotelliin te olette menossa?

    Äänestä

  • maantiekiitäjä77 kirjoitti:

    Olen äitini kanssa lähdössä 23.11 ja ollaan kolme viikkoa. Menemme Ao Nangiin Phra Nang inn hotelliin. Mihin hotelliin te olette menossa?

    Me yövytään Krabi la Playa:ssa :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maantiekiitäjä77 kirjoitti:

Onko kukaan menossa Ao Nangiin marras-joulukuun tienoilla, joka haluaisi seuraa esim. kalliokiipeilyyn, viidakkoseikkailuun, juoksulenkeille ym. ja miksei vaikka iltaelämäänkin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu