Moi, olen työtön ja rahaa ei ole paljoa. Naista kuitenkin tekisi mieli ja haluaisi vähän nähdä maailmaakin. Miten Thaimaaseen pääsee kaikkein halvimmalla ja minne kannattaa mennä? Onko esim. Pattaja hyvä paikka? Ja paljonko rahaa pitäisi varata mukaan? Kiitos kaikille auttajille. En ole siis koskaan aikasemmin käynyt ulkomailla jos Ruotsia ei lasketa..
Halvalla naisiin Thaimaaseen!
5
384
Vastaukset
- Jussi_Haapanen
Moi, kannattaa etsiä noita lentotarjouksia. Esim. Finnairilla on joskus hyviä tarjouksia Aasiaan. Yksi hyvä sivusto lentotarjouksien etsimiseen on myös:
Top 10 Lentodiilit http://www.top10lentodiilit.suomalaisille.com
Onnea matkaan ja toivottavasti löydät etsimäsi neitokaisen! - Is0_Jorma
Pattis on sulle varmasti just oikee paikka! Työkkäri korvauksilla saa tyttöystävän joka sormelle. Just julkastiin verotiedot joten tiedät keitä kiittää tästäkin virkistysmatkasta!
- einäitä
Niin, ensiksi pitää muistaa, matkustaa Thaimaahan
- Leena444
Pattis on just tommosille sivistömättömille suomi luusereille jotka ei naista muualta saa!
- PattayalaisenAviomies
Leena hyvä.
Miksi nimenomaan Pattis ?????
Onko siis Pattis jotenkin erilainen ja mihin verrattuna, esim. Mannerheikintiehen ja Kampin pihalle öisin ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad971625- 541083
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4201041- 166962
- 57782
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän126762- 51698
- 81689
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38665- 57661