Miten Keltaisessa Ruusussa toimitaan?

kokematonBi

Voisko joku kertoa miten Keltaisessa Ruusussa toimitaan? Siis sinne mennään sisään ja maksetaan joku maksu? Pitääkö jättää takki ja laukku johonkin narikkaan? Onko siellä jotain koppeja missä voi sekstailla? Mistä tietää että joku on kiinnostunut? Ja miten siellä tehdään aloite? Entä jos ei kiinnosta niin miten pitää toimia?

8

2855

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • siinevaan

      Keltainen Ruusu on seksiväline ja filmikauppa jonka yhteydessä on "kruisailu alue" tai miksi sitä seksialuetta haluaa sanoa. Alueelle päästäkseen maksetaan pääsymaksu kaupan kassalle, takin ja laukun voi jättää kassalle jos haluaa.

      Kruisailu aluella on pari kaytävää ja koppeja joissa pyörii pornofilmit. Paikassa on myös slingi ja avarampi tila jossa voi istuskella. Sopivaa seuraa voi odotella ja katsella josko joku sopivan oloinen menee koppiin ja on sen näköinen että haluaa sinne seuraa. Tyypin joka ei kiinnosta, iskuyrityksiin tai lääppimisiin ei reagoida millään tavalla. Voi sanoa että ei kiitos ja ei tarkoittaa aina ei.

      Oman kokemuksen mukaan porukka on aika vähäpuheista halujensa ja mieltymystensä suhteen, mutta jotkut juttelevat ihan reilusti. Hillitty tyyli lienee paras ja kenekään kanssa ei ole tietenkään pakko harrastaa yhtään mitään jos ei kiinnosta. Siitä vaan tutustumaan, mutta varoitan että paikan vakiohirviöt ovat aika iäkkäitä, joskus joku nuorempi toki eksyy joukkoon ja eniten porukkaa on viikonloppuöisin.

    • Neuvoja_

      Jos olet nuoti ja hyvännäköinen, älä mene. Paikka on täynnä vanhoja ukkoja ja läskiintyneitä bottomeita. Tautisia kaikkia. Saat paremmin seuraa netin kautta ja voit valikoida panon kuvan perusteella.

      • Anonyymi

        Hahahaa
        Feikkejä äpeissä.
        Bottomeita 99%


    • Gloryholehunter

      onko keltasesa ruususa glory hole?onko hesassa muita glory holeja?

    • Kannaattaakovaivautua

      Siis onko tuo paikka etupäässä miesten välistä touhua, vai uskaltautuuko tuonne kukaan kauniimman sukupuolen suht nuori ja hyvän näköinen edustaja?

      • TÄRKEÄOHJE

        Paikka on tarkoitettu kaikille, mutta käytännösä kaikki kävijät ovat miehiä. Yksinäisen naisen ei missään tapauksessa pidä mennä Keltaiseen Ruusuun. Tarvitaan bodari tai pari turvamieheksi. Tämä paikka on nykyään maahanmuuttajien täyttämä ja he eivät osaa käyttäytyä. Suomalaiset vaaleaihoiset ovat yleensä kiusallisia mutta harmittomia.


    • kaikkeasiellävoitapahtua

      Parina käyty joitakin kertoja ja vain miehiä. Kerran törkeitä ulkomaalaisia. Jos menet ota mies mukaan seuraksi. Ihan rehellisenä neuvoja. Suomalaiset osaa käyttäytyä ja tietää mikä on ei, mutta ulkomaalaiset eivät ei sanaa tuntenut.

    • Anonyymi

      Minä käyn siellä joka yö ja saan kunnolla persettä.

      Terveisin Macho Make 58w

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      90
      3914
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      199
      1518
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      76
      1400
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1100
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1040
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      326
      1023
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      47
      949
    8. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      132
      920
    9. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      86
      919
    10. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      98
      899
    Aihe