HÄPYKARVALAKKI HOITAA

Häpykarvalakkii

Afrikkalainen poppamies Seydou Kouanda toimi pääopettajanani ja opetti minulle voodoocam-insesti hoidot aivan täydellisesti ihan pienimpiä yksityiskohtia myöten.
Olen myös ollut Pauliina Aarvan oppilaana pääaineena voodoocam.
Nyt olen saanut molemmilta diplomin ja olen täysinopponut voodoocam-insesti hoitaja.
Hoito sopii sekä miehille, että maisille ja parantaa kaikki taudit sekä antaa rauhallisen ja seesteisen mielen.
Tulkaa voodoocam-insesti hoitoihoni.
Maksaa vain 200 euroo tunti.

Täydellinen THL:n antama hoitosuositus- ja takuu.

7

58

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tietomiehet

      Kyllä sitä voodoo-CAM opetusta saa lähempääkin, Tamperen yliopistosta.

      • kiinnostunutoppilas

        Sinä olet siis voodoo-CAM opettaja.
        Koska on seuraava kurssisi ja mitä maksaa?


    • kyltyyripasaapsykia

      Oppisopimuksella kävi opiskelemassa kahden päivän ajan myös psykiatri Hannu Lauerma kansanparannusta! Sopimus tehtiin kirjaston kanssa. Nyt hän on Suomen paras kansanparantaja! Oikeudessakin kansanparannuksen asiantuntijana esiintyvä Lauerma osaa kaiken kaikesta huuhaasta ja vqarsinkin energiahoidoista. Myös kylttyyristä! Hän sanookin, että viisaus syventää kyltyyrillistä kokemista! Kirjassaan Hyvän kääntöpuoli.

      Hakekaa siis energiahoitoja Lauermalta! Joudutte hypnoosiin! HUPS!

      • TarkkailijaKainuusta

        Etkö tiedä, että idiootti skeposet johtavat maailmaa?
        Siksi maaimassa on niin paljon sotia ja pahuutta, koska idiootti skeposet ovat kaikissa johtotehtävissä.


      • tietomie

        Aivan, hänhän on myös käynyt tuon Aarvan voodoo-CAM kurssin.


    • ApuaInsestiuhrille

      Häpykarvalakkiiii!!!
      Hoidatko minunkin häväistyn insesti häpyni naimiskuntoon eli immeksi takasin, sillä menen naimisiin zAbdullahin kanssa ja minun pitää olla neitsyt eli koskematon!

      • asiantuntijaksi

        Tässähän ei tarvita mitään vaihtoehtoista hoitomuotoa, se immenkalvo kuulemma kasvaa takaisin ja ihan muutamassa vuodessa! Näin muistaakseni todisti ASIANTUNTIJA oikeudessa Auerin lapsien kohdalla, kun heillä oli immenkalvot paikoillaan... Odottele siis rauhassa, niin sinusta tulee taas impi kaunokainen. Näin sanoo TIEDE.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      84
      7142
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      27
      7089
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      117
      6225
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5424
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5328
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5235
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      41
      5120
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4605
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      19
      3565
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3410
    Aihe