Eikö löytyisi naista joka tarvisisi miestä pitämään hyvänä, minulla iso tarve joudun itse hoitelemaa. Katselen pornoa ja samalla runkkailen joka toinen päivä sessio kestää noin pari tuntia kerralla. Olen kyllä parisuhteessa, mutta kaveriani ei sexi kiinnosta. Olen juuri jäänyt pois työelämästä. Olen täysin terve ja normaali vartaloinen jolla on järki päässä. Haluaisia sinua halia, silitellä nuolla joka paikasta ja katsella kaunista pimpsaa.
Auttakaa naiset.
Rakkaudestako
4793
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Eipä tuo sun kohtalos kovin hyvää lupaa kun itse olen 35v, ihan hyvin toimeentuleva ja komeeksikin kehuttu kundi, ja elän lähes täysin platonisessa avioliitossa... olen noin viisi vuotta hokenut itselleni että kyllä tää tästä ajan myötä paranee, mutta pas**t se mitään parane kun toinen osapuoli on tyytyväinen tilanteeseen! Taidan alkaa harkitsemaan salasuhdetta...(?!)
Itsekin jäin pois työelämästä. Pillua en oo eukolta saanut 4 vuoteen.
Eipä oo auttanu muu kuin huorissa käynti ja ns. sponsorointi. Rahaa palaa vuodessa 5-7 tonnia. Sillä rahalla ois kustantannu eukonkin itteni ainakin kerran vuodessa maailmanympärysmatkalle. Mutta, kun raha menee näihin lyhyempiin matkoihin, niin ei sitten mitään kaukomatkoja.
Tyhmiä nuo pilluaan pihtaavat. Mies, kun nai tavalla tai toisella.
Onko ihan tosi ettei täältäkään löydy tarpeessa olevaa naista, kun kaikki tuntuvat olevan vain feikkejä. Olen saanut pari vastausta, mutta kun olisi tarkoitus edetä asiassa ovat vain hävinneet, vaikka alussa on muka oltu hyvinkin aktiivisia. Minulla ei ole iällä muuten väliä kuhan on täysi ikäinen, eikä ruumiin rakennekkaan ole mikään este, ei muuta kuin ilmoittautumaan ihanat naiset, täällä olisi viriili hieman yli kuusikymppinen käytettävissä.
Missä piileksitte te naiset joita ei kukaan mies huomioi, niin minä kyllä pitäisin teistähyvää huolta toiveitanne täyttäen!