Kysy 12vuotiaalta tytöltä mitä vaan
Kysy ihan mitä vaan
18
298
Vastaukset
- sskskskskskskdks
saanko panna sua
- Elvis12
Joo
- kaaleppisi
kerro isesäi !Oletko jo kuinka kehittynyt vartalotas ? Onko sull a sekuaalsia mielihaluja ? Tyydytäkö itseäs (miten ) ? Ootko ollumiehen/ojan kanssa "silleen" oikeesti " " ?
- Esups
Kirjotustaito 5/5
- Elvis12
Mulla on seksuaalisija miewli halusja oon pannu jokasta meijä luoka poikaa ja tyttöö ja runkkaan joka päivä 3 kertaa
- igfani
sun instagram
- 14v_poiika
Onko kik? Mikä nimi?
- uteliaspoju
Joko oot löytänyt sormettamisen jalon taidon.
- paskapersepillu
Otatko suuhun
Ootko ihastunu kehenkään :D
- Elvis12
Oon
- kunhan_kyselen
mitä kuuluu ?
- Isojorma22
Peniksen koko?
Ootko oikeesti 69v mies joka on homo
Ja haluaa kuulla nuorten rehujen pervoja kysymyksiä- Suomisiitin
Missä asut?
- Elvis12
Hyvinkäällä
- Iso.kun.mikä
ootko nähny hevosen kullii?
- Joku1233
Haluisitko panna? Mut asun vaan kuopios
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872748- 1642549
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182267Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612094Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2081469"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591464Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2301214Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää971164Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3711089