Menimme Dublinin Airport Hiltoniin illalla n. klo 20.00, kävimme suihkussa ja menin väsyneenä nukkumaan, mutta mieheni jäi istumaan tuolille ja lukemaan kirjaa.
Hän tuli sänkyyn vähän ennen klo 22:ta. Peti ja täkki olivat märkiä. Hän herätti minut ja siinä tutkittuamme - sehän oli pissaa.
No, siinä hän meni respaan ja sieltä tuli mies toteamaan tilanteen ja vaihdoimme huonetta. Vähän ko. henkilö pahoitteli -se siitä.
Se yö meni vähällä nukkumisella.
Seuraavana aamuna sanoin kerrossiivoojalle tilanteesta ja kävimme ko. huoneessa katsomassa ja siellähän oli ovi auki ja tuuletus päällä ja pissaraidat patjassa. Hän olisi kyllä ystävällisesti pessyt vaatteet, mutta sanoimme, että lähdemme huomenna- hän pahoitteli tilannetta.
Aamiaisen jälkeen sanoimme uudelleen respaan tilanteesta - siellä vain melkein nosteltiin niskoja, ei muuta. Muutenkin henkilökunta ylimielistä, eikä ollenkaan palvelualtista.
Olimme koko päivän poissa ja kun tulimme illalla oli huoneeseemme tuotu 1 appelsiini, 1 päärynä, 2 banaania, 2 omenaa ja 7 mansikka, sekä 4 vesipulloa. No olimme käyneet juuri illallisella ja aamulla sitten menimme aamupalalle ja sitten kotiin.
OLIPA JÄRKYTTÄVÄ KOKEMUS!!!! JA ILMAN MITÄÄN HYVITYSTÄ!!!
MITÄHÄN TAUTEJA OLIS TARTTUNUT!!!
Pissainen sänky Hiltonissa
Järkyttys
3
392
Vastaukset
- Ihmettelijä11
En nyt ymmärrä mistä olet pahoittanut mielesi. Ensimmäisessä huoeessanne -vuoteessanne- oli vikaa ja ymmärrän että se harmitti.
Huone kuitenkin vaihdettiin välittömästi, teille tarjottiin mahdollisuutta vaatteiden pesuun ja uuteen huoneeseenne tuotiin vielä hedelmäkori.
Kerrohan millä sinut olisi saanut tyytyväiseksi? Mitä odotit?- kuivuusepissakin
Ettei vaan vaimolla käynyt vahinko unissaan
- ArabinKameliKäväisi
Aatteleppa ite ? Vaimot vielä lutkuttaa sitä pissiä vuositolokulla !! Imuttavat oikeen pissisiä kyrpiä, talisia pippeleitä, ei ne mitään kauhistele.....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1724970Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka621575- 121549
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1211431Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s91193Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.931046Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit44995Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249297932- 160855
Hinduille tiedoksi
USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu279747