meilit talteen

moikka !
Mihin voi siirtää meilejä, kun tulee boxi täyteen, eli ilmasta kovalevytilaa se kai on mitä täs nyt tarvitaan.En halua niit korpulle enkä avata uutta boxia , kertokaa minne sitten?
Kiitos!
Anitta
2192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

outlookin tapaista sähköpostiohjelmaa? Sillä voit tallentaa viestit koneellesi, mutta yleisen ilmaisen sähköpostintarjoojat, kuten suomi24 on rajattu postilaatikko kuten 3mt.

Äänestä
  • Hei !
    Kyseessä on juuri selaimella oleva hotmail, ja en halua myöskään tallentaa meilejä millekään koneelle.
    Joku paikka kyl on olemassa , mut en vaan löydä sinne =)
    Anitta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anitta kirjoitti:

moikka !
Mihin voi siirtää meilejä, kun tulee boxi täyteen, eli ilmasta kovalevytilaa se kai on mitä täs nyt tarvitaan.En halua niit korpulle enkä avata uutta boxia , kertokaa minne sitten?
Kiitos!
Anitta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu