Citykäytävällä puukotus

Kuka vuonna 1998 syntynyt mutteripää siellä puukkojen ja alupampun kanssa riehui ja puukotti -93 syntynyttä? Jengi alkaa olla aika sekaisin Kajaanissa.
12835
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

lapsi tuo leivän tullessaan

Äänestä
  • tarkoititko,että "lapsi" saa TOIVOTTAVASTI vettä ja leipää?toisin sanoen linnaa.mikä ihmisiä riipoo,että tällaista tehdään toisille?

    Äänestä

Islam saa ihmisen pään sekaisin.

Äänestä

Puukottaja tunnetaan myös nimellä rasvapaska tietäjät tietää

Äänestä

Arttu Leinonen

Äänestä

Kuka hullu puukottaa toisia? Täällä saa nykyään joka kadunkulmaan kattoa kuka/mikä siellä on.

Äänestä
  • tuo on niin totta mitä kirjoitat.pää joutuu pyörimään,ku pöllöhavukalla kun ei tiedä "millä oksalla se piru istuu".

    Äänestä

Paskasakki hilluu, poliisi ei hoida hommiaan jotta työt jatkuu. Jospa joskua koittaa päivä, jollloin paskasakki saadaan pois päiviltä, Filippiineillä on oikea suunta.

Äänestä

Tämäkin herra on oikeesti ihan hyvä tyyppi. En todellakaan siis puolusta häntä..

Äänestä
  • Sitä ollaan vapaalla?

    Äänestä

Raukka paska olet

Äänestä

eihän se tekiä ole tuosta lukkojen takana koskaan ollutkaan pässit :D herra E haapotieltä voi pitää päänsä kiinni.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


dunkkis kirjoitti:

Kuka vuonna 1998 syntynyt mutteripää siellä puukkojen ja alupampun kanssa riehui ja puukotti -93 syntynyttä? Jengi alkaa olla aika sekaisin Kajaanissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu