Kiihotun eniten ajatuksesta seksistä siskon kanssa

sisterwierdo

Minulla ei ole siskoa joten en oikeasti harrasta seksiä sellaisen kanssa mutta fantasia siitä että minulla olisi sisko jonka kanssa rakastelisimme joka päivä saa minut kiihkon valtaan. Se tulee siitä läheisyydestä (asutaan samassa talossa sisaruksina), kielletystä hedelmästä ja salaisuudesta jota kukaan ei tiedä kun kaksi sisarusta puuhailee salaa.

Onko tässä jokin psykologinen juttu taustalla liittyen elämääni vai osaako kukaan sanoa mistä on kyse? Muistaakseni nämä ajatukset tuli jo ylä-asteella ollessani.

12

2279

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • psykologinenheppu

      Todennäköisesti et ole saanut lapsena rakkautta, lämpöä ja läheisyyttä vanhemmilta. Sisko kuvaa ihmistä jolle saat avata itsesi täysin ja toteuttaa likaisimmatkin seksuaaliset fantasiat pelkäämättä.

      Psykologinen tekijä on taustalla jonka voi täysin ymmärtää vain käymällä läpi elämän tapahtumat esim. psykologin kanssa joka osaa kaivaa juurisyyt esiin.

    • nfgng

      Toinen teoria on että olet hyvin yksinäinen mies jolla ei ole ollut paljoa kontaktia naisiin.

    • rennosti.m

      Kolmas, ja kaikkein luotettavin teoria on, että olet normaali ihminen, joka haaveilee täydellisestä ystävyydestä ja senmukaisesta seksistä.

      Kun selaat seksifantasioita, huomaat, että enin osa käsittelee juuri sukulaisseksiä. Tarpeesi ovat siis ihmisten enemmistön tarpeita.

      Kyökkipsykologit selittävät vaikka minkä poikkeavaksi. Seksifantasiat ovat, ja niiden tulee olla täysin vapaita. Jos jotakin fantasian laatua ruvetaan vieromaan tai poistamaan, ollaan tiellä, joka johtaa lopulta ahdistukseen ellei vakavimpaankin mielenterveydellisiin seurauksiin.

      Siis iloitse olemattomasta siskostasi ja kaikenlaisesta kivasta, jota hänen kanssaan teet. Olematon siskosikin nauttii vapautuneesti. :)

    • Mulla pikkusisko jonka kans paneskellaan 2-3kertaa viikos. Laita mailii jos haluut et kerron lisää. [email protected]

    • lluulenpa

      Se varmaan kiihottaa juuri siksi, ettei sinulla ole siskoa, etkä tiedä kuinka ällöttävä ajatus se olisi jos sinulla olisi sisko.

    • SeksinSuloihinOpastettu

      Jännä juttu on tuo kiihotus sukulaisen kanssa, erityisesti oman sisaruksen kanssa. Itse aikanaan pääsin pillun suloista tietoiseksi, juurikin oman isosiskon kanssa. Taidettiin molemmat olla alaikäisiä silloin, sisko se oli joka ehdotti "leikitäänkö äitiä ja iskää", kun oltiin kahdestaan kotona.. Olin toki pornolehtiä katsellut kaverien kanssa siihen mennessä, mutta silloin vasta tajusin mistä kyse seksissä.. Sisko hieman kopeloi kaluani, sen verran että se kovettui ja kohta sitä jo ohjattiin sisään pilluun. Outo liukas tiukka lämmin kolo tuntui todellakin hyvälle.. Se oli nyt sellaista kokeilua vasta, en tiennyt käytännössä mikä on orkku ja silloin se jäi vielä kokematta.. kuitenkin tuota leikkiä tuli muutamia kertoja kokeiltua ja yhdellä kerralla sitten tulikin se kihelmöivä tunne, eka orkkuni, ei vielä spermaa niin nuorena, mutta selkeästi koukutuin tuohon tunteeseen.. Sisko alkoi kai tuolloin pelätä raskaaksi tuloa tai sitten kyllästyi, kun aloin jo pitää arkipäiväisenä ja liian usein ehdotella leikkejämme, ja lopetti moiset leikit kanssani, taisi kyllä aika pian alkaa itse seurustellakin.. harmitti kovasti, mutta sitten nuo unohtui monekis vuodeksi jo itseltäkin.. En osaa keksiä kyllä mitään haittaa, kuin ehkä oman pienen silloise häpeän tunteen, että "oman siskon kanssa moista".. Nyt niitä muistelee hymy suussa ja miettii vain, että sieltäkö asti se omar varsin kovat seksihalut on peräisin.. Jännä on myös, ettei noiden aikojen jälkeen tuosta asiasta ole hen kanssaan mitään jutella..

    • Ihanaaolisi

      Ajatus sukulaiseksistä on todella kiihottava
      Siskojen kanssa jotain puuhailtiinkin pieninä, mutta oon aina toivonut että mulla ois veli jonka kanssa naida. Sisaruussuhteen kaltaista ei voi ulkopuolisen kanssa saada, tämän sanon vaikka olen onnellisesti naimisissa

      • sdsfdsdfsdf

        Mies joka hokee samaa lausetta kerta toisensa jälkeen kutsuu toista luuseriksi. Sä raukka et varmaan ees ymmärrä että tuo haittaa vain sinua itseäsi kun tuhlaat elämäsi tohon


      • vvcggh

        Täytyy olla melkosen törppö joka hokee löylykauha perseeseen riittää


    • oooppeli

      Oishan se ollu kivaa kun tuut koulusta kotiin niin voit paneskella siskon kaa. Villeimmissä runkkauksissa fantasioin kuinka panisimme koulussa. Tuota mie fantasioin nuorena kollina. Joku juttu siinä on mikä kiihottaa.

      Kylhän sisarusseksi on varmasti yllättävän yleistä tottakai kukaan ei siitä ääneen puhu jos harrastaa.

      • erikoisetajat

        Kyllähän tuleva usan presidenttikin on puhunut kaikenlaisia erikoisuuksia tyttärestään..onko ajat muuttumassa avoimemmaksi?


      • ggggcc

        Köyhä.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan

      kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist
      Maailman menoa
      149
      3720
    2. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      96
      3612
    3. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      42
      3153
    4. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      18
      2511
    5. Miksi eristäydyt?

      Onko jokin syy kun vetäydyt omiin oloihin?
      Ikävä
      181
      2172
    6. Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet haluaisit nähdä juontohommissa?

      Katja Ståhl on ollut kuluvalla viikolla sairaalahoidossa. Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet halu
      Tv-sarjat
      25
      1367
    7. Kuvaile kaivattuasi kolmella emojilla.

      :) 😛😆😱
      Ikävä
      95
      1221
    8. Tiesitkö? Tuure ja Saana Boelius ovat sisaruksia!

      Tiesitkö? Tuure Boelius ja Saana Boelius ovat tänä syksynä kumpainenkin reality-ohjelmissa tv:ssä: Tuure Petollisissa ja
      Suomalaiset julkkikset
      24
      1061
    9. Jos elämäsi ihminen

      on osoittanut kiinnostuksensa, niin kannattaa vastata edes jotain vaikka mikä olisi. Toista mahdollisuutta ei välttämätt
      Ikävä
      69
      1008
    10. Vähäkankailla ollut ongelmia vuokra-asunnossa

      Aina ne ikävätkin asiat tulevat mediaan. Jasmin ja Marko saaneet edellisestä asunnostaan häädöt ja Jasmin todettu varatt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      116
      979
    Aihe