Kiusoitellaan toisiamme, varsinkin tänään. Ei siinä mitään, koska kummastakin naurattaa. En muista kumpi alotti tämän mutta katsoin häntä silmiin kysyvästi hiljaa ja hän teki samoin, ei hymyä tai mitään. Hän ikään kuin söi mua katseella. Sit on näitä tilanteita että hän on koskenut mua olkapäähän jos huomaa etten oo ihan kunnossa, mä taas saatan kiinnittää häneen huomiota ja hipaista tai koskea hänen käteensä tai jotain. En koe tällä hetkellä että kemiat kohtais koska kumpikin on vetäytynyt mutta toi kiusaaminen tuli hänen alotteestaan joten hän sai vähän toivoa aikaseksi. Tosi vaikea ottaa hänestä selvää.
Vastaukset 2
- intheflesh
Jos säkin kokeilisit koskettaa häntä esimerkiksi olkapäälle? Tai halata? Varmaan pitkät katseet ja kosketukset on ihan hyviä merkkejä ;) Onko tällä henkilöllä tai sinulla syytä kiertelyyn vai onko molemmat vapaita?
- xDo
Onks nää jonkun uuden hittibiisit lyriikat?
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 721106
- 641062
- 61852
- 93827
- 43687
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois228676- 50598
- 40580
- 66575
Nainen joka haluaa miehen
Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.79573