Voiko pomon lapsen kanssa seurustella?

Auttakaa mua!
Otsikosta jo näätte mikä on ongelma joten pitäiskö unohtaa koko jätkä vai ei??
6180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olemme vielä samassa työpaikassa.

Äänestä

Jos antaa välillä myös pomolle, niin homma ok.

Äänestä

Suosittelen lapsen sijaan vähän aikuisempaa.

Äänestä

Voi. Samat ongelmat tuossa on, kuin missä tahansa muussa työyhteisön sisällä tapahtuvassa suhteessa. Jutut lähtevät liikkeelle jne, mutta jos nuori mies on muuten ok, niin mikä ettei.

Äänestä

Saako painaa myös kakkoseen?

Äänestä
  • Riippuu aivan siitä miten pieni peppunen sinulla on, rimpuiletko paljon ja myös vingutko siten, että naapurit häiriintyy.
    Tärkeää lisätietoa saat tämän 24 sivuston mielenterveysosiosta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Epätietoinen564 kirjoitti:

Auttakaa mua!
Otsikosta jo näätte mikä on ongelma joten pitäiskö unohtaa koko jätkä vai ei??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu