Akkukalut harrastuksiin

Ostin tuommoisen ja yllätyin iloisesti.
Jos joku löytää paremman ja halvemman voi huutaa hep.
Tarjous on nytkin voimassa. http://www.taloon.com/akkuporakone-te-cd-18-2-li-kit-laturi-ja-2-akkua/EINH4513830/dp?openGroup=9558
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko kellään kokemusta tuosta akkurälläkästa/kulmahiomakoneesta,tai einhelin akkupulttikoneesta ,vai onko edes vielä suomessakan,saksalaiset ainakin kehuvat sitä.

Äänestä

Ei kelpaa suomalaisille punaniskoille pitää olla ylihintaiset makitat tai devalt, muuta ei edes kokeillakkaan, on vironpijjaat pesseet suomalaiset ressukat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyytyväinenn kirjoitti:

Ostin tuommoisen ja yllätyin iloisesti.
Jos joku löytää paremman ja halvemman voi huutaa hep.
Tarjous on nytkin voimassa. http://www.taloon.com/akkuporakone-te-cd-18-2-li-kit-laturi-ja-2-akkua/EINH4513830/dp?openGroup=9558

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu