Moikka!
Minkähänlaiseen hotelliin tässä ollaan menossa? 🤔😃
Matkalle lähdössä myös 6-vuotias lapsukainen..
Olisi kiva kuulla kokemuksia kyseisestä hotellista 😊
Kokemuksia Phuket Orchid resort hotellista?
4
156
Vastaukset
- Perushotelli
Tuosta hotellista ei koskaan aikaisemmin ole kukaan mitään kysynytkään :) Kehottaisin aloittajaa katsomaan vanhoja kirjoituksia ei ne hotellit muutamassa vuodessa muutu. Thaimaan hotellit ovat korkeatasoisia verrattuna vaikka Turkin ja Kanarian saarten hotelleihin. Thaimassa palvelut toimii kun ei räyhää . Hyvää lomaa.
- kuisti
Vuosia sitten olin siellä,allasalue erittäin hyvä ,runsas aamiainen ja lähellä rantaa.
- orkiiditsijaa
Rasvarin kurssi kannattaa olla käytynä, jotta voi muiden asukkien kanssa pomiloida
- NykyinenOmatoimisesti
Tuossa hotellissa kun majailee olo kuin Suomi olisi siirtynyt Thaimaahan. Hotelli täynnä toisiaan kyräileviä ja uteliaita toisten tekemisistä uteliaita kielitaidottomia suomi juntteja jotka varailevat aurinko petejä useiksi tunneiksi pyyheliinalla.
Hotelli on kyllä kaikin puolin muuten hyvä.
Nykyään tarkistamme ettemme mene Suomalaisten matkanjärjestäjien käyttämiin hotelleihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061