Aaah! Runkkaan

Oon 17 v poika ja runkkaan just nyt kuka haluu runkata mun kaa?
4123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä voisin runkkata sun kanssa vaikka heti jos sopii nami nami vaan.

Äänestä

mäki

Äänestä

Moro, 19v tyttö Täs! Jos annat
s-postin voisin laittaa sulle runkkukamaa ittestäni!?!

1Äänestä
  • Tuu kik jounaass00

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gayboy179 kirjoitti:

Oon 17 v poika ja runkkaan just nyt kuka haluu runkata mun kaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu