Paskamahasta eroon

Mulla on tosi iso maha ja nyt kun Pattayan matka on tulossa niin maha pitäisi hävittää että pääsen panemaan.

Oisko kikkoja millä saan tän pötsin poikkee?
1271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Olen koittanut jo 40 vuotta mutta ei tuloksia.

Äänestä
  • Sama!
    Vittu meen kohta hirteen.

    Äänestä

Muna ei yllä mahan alta mihkää. Ja ensi viikolla Pattayan matka.

Mitä teen?

Äänestä

Ota itsellesi suominainen, niin olette samannäköisiä eikä tarvitse itseään sen jälkeen hävetä.

Äänestä
  • Ostavat vielä samanlaiset tuulipuvut niin on kuin kaksi samanlaista rantapalloa pyörisi vieretysten kun ovat liikkeellä. Tosi söpöä.

    Äänestä

Skitsofreenikko kyselee ja näköjään ainoastaan itse vastaileekin omiin kysymyksiinsä. Vittu tuollasia pyörii ihmisten joukossa vapaana.

Äänestä
  • Onko sinun 175 kiloinen paskamaha jo poissa, pattayapoi? Jos ja kun ei, niin menes lenkille siitä koulukiusattu läski pizzanaama äläkä täällä kirjoittele paskaa.

    Äänestä

Sinun maha sulaa kuin itsestään pattiksella kun et juo olutta ja riisiä et syö kuin max. Kerran päivässä sillä liika riisi tukkii suolen toiminnan eikä uloste tule.

Niin ja thai tyttö mielellään hieroo sinun vatsaa ja auttaa muutenkin parempaan ja terveelisempään lomaan jos niin haluat.

Äänestä

Maukhang ja mittana ovat sitä jo turhaan yrittäneet vuosikymmeniä, onnistumatta, mutta se ei heitä ole haitannut, koska varat eivät riitä Esson baaria kauemmas.

Äänestä

Toimiva systeemi: Ruokajuomaksi vettä pelkästään. Ruokailussa systeeminä tietynlainen tylsyys. Tarkoitan että kun on nälkä syön puuroa ja se siinä. Illalla vaikka pieni valmisruoka-annos. Määrät 2/3 normaalista ja vettä runsaasti. Ajatukset pois ruoasta ja kirjan pariin tai harrastuksiin. Ja kun ottaa illalla rauhallisesti, tulee mentyä aikaisin maate -> kroppa tykkää ja vatta pienenee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ArtokohtaPattayalla kirjoitti:

Mulla on tosi iso maha ja nyt kun Pattayan matka on tulossa niin maha pitäisi hävittää että pääsen panemaan.

Oisko kikkoja millä saan tän pötsin poikkee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu