vw sharia vetarit ongelma

sharian faceliftatussa on edelleen samat ongelma vetarit kuin aiemmin, olisiko liikaa ollut hiukan "vahvistaa" niitä eikä mennä sillä derbyn kopio niveleillä, eihän auton painoeroakaan ole kuin reilu tonni ja samat nivelet! wht fck??????
huijaustahan tuo on ollutkin jo moottorista lähtien.
hyvästi vw!!!!!!
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mita sina uritta sanoa?

Äänestä
  • että shariassa samaa palikkaa ku derbys vissiin?

    Äänestä

kaveri hitsas derbyynsä puikkokoneella lisää palkkia vetareihin ni loppu puneelle meneminen ja katkeileminen, naurettiin kun itel on kuitenkin 3 litran 200 hp mylly ja vetarit ei katkee ja kamul 50 heppanen derby niin vetarit puneella:=)
uskaltaskohan lähtee viivalle:=)
en epäile että sharissa on vetari ongelmii jos derpin vetoakselit ovat.

Äänestä

hanki phantomin vetarit ne on 6 milliä paksummat niin ei kieroon mene 1.1 koneellas, jos menee vieölä ni se sun kones on turbotettu:=)

Äänestä

siis onko kenelläkään kokemuksia päivitetystä versiosta että uskaltaako ostaa kun tuommoisia kommentteja????

Äänestä
  • omassa oli virtalukko ongelmaa mutta vaihdettiin takuuseen sekä vilkun viiksi ei palauttanut. isompina ongelmina on ollut 3 vaihteen "rusahdus" ja huollossa epäilivät synkrovikaa joka kyllä korjataan.
    hyvä peli mutta kankeahko jos vertaa esim hilux tai ranger

    Äänestä

  • pattikonepelti kirjoitti:

    omassa oli virtalukko ongelmaa mutta vaihdettiin takuuseen sekä vilkun viiksi ei palauttanut. isompina ongelmina on ollut 3 vaihteen "rusahdus" ja huollossa epäilivät synkrovikaa joka kyllä korjataan.
    hyvä peli mutta kankeahko jos vertaa esim hilux tai ranger

    eikääs tuossa ole sama virtalukko kun fordissa ainakin numeronperusteella?

    Äänestä

  • 4k4kk4 kirjoitti:

    eikääs tuossa ole sama virtalukko kun fordissa ainakin numeronperusteella?

    samaa tavaraa eri paketissa!

    Äänestä

sharia vedetään markkinoilta huijauksien ja laaduttomuuden takia 2017 alusta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pläkkipelti kirjoitti:

sharian faceliftatussa on edelleen samat ongelma vetarit kuin aiemmin, olisiko liikaa ollut hiukan "vahvistaa" niitä eikä mennä sillä derbyn kopio niveleillä, eihän auton painoeroakaan ole kuin reilu tonni ja samat nivelet! wht fck??????
huijaustahan tuo on ollutkin jo moottorista lähtien.
hyvästi vw!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu