Ps4 2xkapula 2xheadset

Jannuprkl

Eli ongelma on tälläinen. Ostin ps4:sen ja minulla on kaksi kapulaa. Pelasin kaverini kanssa black ops3:sta netissä ja toisessa kapulassa oli headsetti kiinni. Noh hankin toisenkin headsetin että kaverikin voi pölöttää pelaajille ja kuulee heidät. Headsetti ei toimi ellei KAIKKI äänet tule kuulokkeistä eikä tälläinköön toisen headsetin mikki toimi. Pelaamme yhdellä konsolilla ja kahdella eri käyttäjällä , molemmat plus käyttäjiä. Eikö voi olla split-screen pelatessa kahta headsettiä?

1

131

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sehallattallahas

      Kerrankin hyvä kysymys johon tosin en osaa vastata, vie kysymys myös konsoliFIN BBS sekä Murobbs sivuille saat ehkä oikean vastauksen. Ainut mikä tulee mieleen niin 3,5 jakaja toiseen ohjaimeen?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1389
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      781
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      66
      725
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      88
      714
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      62
      648
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      144
      646
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      602
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    Aihe