Löytyisikö täältä homoa joka haluaisi leikkiä heteroa? Eli tavattaisiin ja oltaisiin kaksi heterokundia jotka vähän haluaa kokeilla miesten välistä. Ei olla homoja vaan kokeilunhaluisia heteroita. Se olis aika kiimaista.
Homoa leikkimään heteroa?
OlethanHetero
7141
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tosi sekavaa
Roolileikit on kivoja. Minä voisin leikkiä heteropoliisia joka on vähän kiimassa ja haluaisi imettää kullia toisella heteropoliisilla. Mutta hyvä tietää että kundi on oikeasti miehekäs homo joka myös imee eikä vaan pakene paikalta. :)
tuu kirjottelee: randomi, aikuisten chathuone
Mä kalliolainen homo. Näytän heterolta ja olen heteronoloinen. Kelpaako? 182/75/19 35v kaljupää.
Ei täällä taida kuule olla kuin heteroita, jotka leikkivät homoja.
Paitsi mä olen homo, mutta minua ei kiihota leikkijät.
Mut saahan sitä olla homo, jos tykkää homottua?
Toki. Mutta, jos kaksi homoa "leikkii" heteroa, niin silloinhan ei koskaan tapahdu miesten välisiä seksijuttuja. Kokeilunhaluisuuteenkin täytyy pohjalla olla homotaipumus. Aloittaja sanoo sen olevan kiimaista, mutta oikealle heterolle se toisen miehen kiinnostus on kauhistus.
Minusta on sitten aika toivoton senssitilanne, jos kumpikin haistattelee, uhkailee väkivallalla, Jumalan tuomiolla, väittää että toisella on sukupuolitauti ja hysteerisenä välttelee kosketusta.