Mistä kohalta kannattaa porata reikä palopeltiin sisähaaralle? Ja kyseessä ww polo vm 2002 ja 1.2 koneella. Oisko mitään www sivua laittaa tai kuvaa ohjeista.
Sisäpistoke ww poloon
Soininmersu
6
142
Vastaukset
- vai.palopelti
Jaa että veevenissä on oikein palopelti, missäs se sijaitsee. :D
- isänmaantoivot
Kuinka surkeaa elämämme olisikaan ilman näitä älykkäitä poikia?
- pelti.kiinni
Firewalls kirjoitti:
Tuossa olisi pitänyt laittaa palopelti jo kiinni ettei palo leviä.
- hitlerinkosto
Hyvin liekehtii, mahtaa olla samat metodit kuin holokaustin aikaan?
- ZKODA
ei se romu siitä lämpimämmäksi muutu,saakelin kylmiä autoja ne nuo vaggin keksinnöt on, paitsi korjaamollahan ne suurimmaksi aikaa viettää,siellä on 18-20 lämmintä että volkkarikin edes siellä lämpii :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1166310Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3776113Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695810Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452345Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1151390- 121211
- 1821052
- 59867