Olimme tuossa pari viikkoa sitten erään sukulaisemme syntymäpäivillä juhlimassa hänen 50-vuotispäiviään. Kun olimme kävelemässä sisään juhlataloon huomasin viereisestä autosta nousevan pikkuserkkuni Tiinan. En ollut nähnyt Tiinaa sitten viime kesän ja olin jo silloin katsellut että onpa siinä Tiinasta tulossa nätti tyttö. Tiina on hyväkroppainen puolipitkillä tummilla hiuksilla varustettu 18-vuotias lukiolainen.
Menimme sisälle ja istuimme pöytiimme ja ajattelin että kun tulee sopiva hetki menen moikkaamaan Tiinaa.Ruuat oli syöty ja kahvit juotu ja vanhempi väki oli alkanut tanssinsa.Musiikki oli humppaa ja Tiina vaikutti yhtä tylsistyneeltä kuin minäkin.Menin istumaan Tiinan pöytään ja aloitin keskustelun:
-”Mitäs pikkuserkulle kuuluu?”
-”Ai moi, ei täs ihmeempii, aika tylsät pippalot”, Tiina vastasi.
-”Joo vois vaikka häipyä vähäks aikaa katteleen tohon kylille ja tulis sit takasin kun bileet on loppu.”, sanoin .
-”Oletsä autolla täällä” Tiina kysyi.
-”Kyllä kuskina ollaan”, vastasin.
-”Mennääs heittään lenkki tossa kylillä”, Tiina sanoi.
Lähdimme siitä sitten ajelemaan ja kiertelimme ympäriinsä ja katselimme pussikaljaa juovaa nuorisoa. Tiinalla oli yllään suhtkoht lyhyt kesämekko ja se oli valahtanut kohti lantiota hänen istuessaan auton penkissä. Katselin sivusilmällä hänen kauniita reisiään ja eikä Tiina ollut yhtään vaivautunut vaikka varmasti oli huomannut asian. Myös Tiinan rinnat olivat mukavan pystyt ja mekko korosti niitä vielä.
-”Satutko sä muuten seurusteleen?”, Tiina kysyi yhtäkkiä.
-”En tällä hetkellä”, vastasin ja herättelin jo toiveita pikkuserkusta.
-”En mäkään.”, sanoi Tiina.
Olimme molemmat hetken ihan hiljaa ja kun pysähdyimme liikenevaloihin niin Tiina otti käteni käteensä ja vei sen reidelleen.
-”Sittenhän me ollaan vapaita tekeen mitä tahdotaan.”, Tiina sanoi ja liikutti kättäni reidellään.
-”Vai tahtois Tiina nussia…”, sanoin ja hieroin Tiinan reittä samalla kun ajelin autolla.
-”Joo ajetaan johonkin parkkikselle”, Tiina sanoi....
Lue koko tarina täältä:
http://pornotarinat.rulaa.com/sukulaisten-valinen-seksi-ja-insesti/pikkuserkulta-pillua/
Pikkuserkulta pillua
12
1887
Vastaukset
- lessutperseestä
Taas näitä lessupaskojen kesken juttuja. Ei jatkoon
- helkii
Helvetin kiihottavaa
- pariki
Jep, yks parhaista ikinä
- VastaanLyhyesti
On mullakin yks serkku joka ois ihan siedettävän hyvännäkönen, mutta se siitä. En ole niin epätoivoinen että haluisin sekaantua
- senkisenski
Senki pervo
- aikkuuuu
Aika kuumottavaa
- tällesykkii
Enemmän kuin aika kuumottavaa
- sillaionasiat
EIHÄN SITÄ, PYSTY SUKULAISTEN KANSSA NAIMAAN. VAIN LAHKOLAISET VOI.
- haesuklaata
Hiljää läski
- RepaTT
Jotkut kirjottaa näitä pientä palkkiota vastaan ja sehän on sellainen harrastus. Kyllä nää kivempia on, kun joku jännärikirja.
- sitrunk
Kyllä näitä tarinoita lukee mielellään, saa hyviä aiheita omiin fantasioihin sit kun runkkaileee
- runtääl
Ihme runkkareita täällä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 783200
- 492410
- 322127
Sinkkujen kommentti järkyttävään raiskaukseen
Mikä on kommenttisi tähän järkyttävään raiskaukseen? https://www.is.fi/uutiset/art-2000011204617.html Malmin kohuttu sa4812112- 1371879
Ryöstö hyrynsalmella!
Ketkä ryösti kultasepänliikkeen hyryllä!? 😮 https://yle.fi/a/74-20159313311772- 311745
Sukuvikaako ?
Jälleen löytyi vastuulliseen liikennekäyttäytymiseen kasvatettu iisalmelainen nuori mies: Nuori mies kuollut liikenne101579Joskus mietin
miten pienestä se olisi ollut kiinni, että et koskaan olisi tullut käymään elämässäni. Jos jokin asia olisi mennyt toisi51320Hyvää yötä
Söpöstelen kaivattuni kanssa haaveissani. Halaan tyynyä ja leikin että hän on tässä ihan kiinni. *olet ajatuksissani61264