Siitä tutkimaan:
http://kuparipannu.net/ruokalista/
Kuparipannu ruokalista
26
8289
Vastaukset
- Kalliiltanäytti
Aika suolaiset hinnat. Ei ihme että tuota paikkaa sanotaan Inglesin kalleimmaksi suomalaisbaariksi.
- tottaseolikin
Katos vaan. Sehän näyttää olevan totta että yhdelle kaalikääryleelle tulee hintaa 28,00 euroa pannubaarissa.
- kallisseon
Kuparipannubaari onkin Inglesin kallein suomalaisbaari.
- Ostakaamainontaa
Jaahas. Kuparipannun omistaja Aki päätti taas yrittää markkinoida baariaan luvattomasti. Sinulle Aki tiedoksi että täältä saa ostaa mainontaa.
- Yllläpito
Mainostaminen on täällä kiellettyä. Koska kieltoa on nyt räikeästi rikottu, olemme pakotettuja toimittamaan normaalin käytännön mukaisen laskun laittomasta mainonnasta sitä harjoittaneelle yritykselle.
- ZikaValehteleeAina
Onko pienipää siirtynyt ylläpitoon. No, kauanhan sitä on epäiltykin. Meno on jo pitkään ollut sen mukaista ja eikun paranee vaan.
Ensin tehdään satoja trollauksia ja vääristellään räikeästi hintoja. kun joku korjaa, niin pienipää alkaa kauhean parkumisen mainostamisesta.
Kyllä virheet saa korjata. Se on oikeankin ylläpidon linja.
http://kuparipannu.net/ruokalista/
Revi tuosta surkimus zikasairas pienipää
- enkehtaisi
Oli pakko katsoa hinnastosta että onko tuo pannubaari kallin kuin väitetään. Olihan se sikakallis. En minä baarin omistajana kehtaisi tuollaista hinnastoa edes laittaa nettiin. Karkoittaa vaan asiakkaat.
- EuroopanTyhminkö
"enkehtaisi" nimimerkillä näyttää olevan ylivoimaisia ongelmia kirjoitetun tekstin ymmärtämisessä. Se on valitettavaa.
- PienipääValehteleeAina
Oliko ihan pakko vaikka ei yhtään halua?
Ei ole yhtään asiakkaita karkoittanut ja sekös pienipäätä harmittaa. Liikevaihto jyrkässä nousussa. - 5hengenperhe
PienipääValehteleeAina kirjoitti:
Oliko ihan pakko vaikka ei yhtään halua?
Ei ole yhtään asiakkaita karkoittanut ja sekös pienipäätä harmittaa. Liikevaihto jyrkässä nousussa.Kuules nyt pannubaarin Aki. Olet haukkumisellasi karkoittanut pannubaarista ainakin meidän 5 jäsenisen perheen ja tuttavaperheemme. Me emme hyväksy että haukut täällä palstalla muita ravintoloita ja kirjoittajia milloin milläkin haukkumanimellä.
- Itse.sanoit.minulle
PienipääValehteleeAina kirjoitti:
Oliko ihan pakko vaikka ei yhtään halua?
Ei ole yhtään asiakkaita karkoittanut ja sekös pienipäätä harmittaa. Liikevaihto jyrkässä nousussa.Sinä se Aki jaksat trollata ja jakaa väärää tietoa. Myyntinne on pudonnut yli 50% kahdessa vuodessa. Tämän sinä minulle sanoit jo maaliskuussa. Ihmettelen että kyllä teillä on omituiset keinot saada asiakkaita takaisin pannubaariin. Ette te haukkumalla asiakkaita ainakaan heitä takaisin saa.
- 8765
Suomen hintatasoa näyttäisivät olevan, Kanariansaarten hintatasoa en tunne mutta kuvittelisin sen olevan halvempi. Tässä kuitenkin vastaus kaikille, jotka siitä ovat täällä kinanneet.
Mummolankin menu löytyy netistä http://www.mummolaravintola.com/menu
mutta hintoja en tiedä.
Miksi ihmeessä käytin edes viisi minuuttia aikaa näiden ravintoloiden hintojen etsimiseen, kun en edes käy Kanarialla? Ehkä siksi, että idioottien ylläpitämiä keskusteluja on hauska ruokkia, ja sitten seurata.- KallisOnPannu
"Miksi ihmeessä käytin edes viisi minuuttia aikaa näiden ravintoloiden hintojen etsimiseen, kun en edes käy Kanarialla? Ehkä siksi, että idioottien ylläpitämiä keskusteluja on hauska ruokkia, ja sitten seurata."
Niin. Totta. Se idiootti on tuo Kuparipannubaarin Aki ja tämä hänen mainostamisviestiketjunsa. Aki aina laittaa tuon hinnaston josta on helppo todeta pannubaarin oelvan Inglesin kallein baari. Hawaii-ravintola on suomalaisten edullisisin oikea ravintola eikä tuo Karhravintolakaan kovin kallis ole. - konkkaapukkaa
KallisOnPannu kirjoitti:
"Miksi ihmeessä käytin edes viisi minuuttia aikaa näiden ravintoloiden hintojen etsimiseen, kun en edes käy Kanarialla? Ehkä siksi, että idioottien ylläpitämiä keskusteluja on hauska ruokkia, ja sitten seurata."
Niin. Totta. Se idiootti on tuo Kuparipannubaarin Aki ja tämä hänen mainostamisviestiketjunsa. Aki aina laittaa tuon hinnaston josta on helppo todeta pannubaarin oelvan Inglesin kallein baari. Hawaii-ravintola on suomalaisten edullisisin oikea ravintola eikä tuo Karhravintolakaan kovin kallis ole.Hawaii on suljettu kannattamattomana ellet pienipää sitä vielä tiennyt.
- Edullinelistaolisesiitä
Pannunruokalista on kilpailukykyinen jos ei suoeastaan halpa.en tiedä kelle se on kallis.no kebabkioskilta saa rullan 5€ kuka on tottunut rullaa jokapäivä syömään.hienoa että ruokalistan voi netistä katsoa.
- Vupeetaupearavintola
Täyttä totta on tosi edullista.joku tuolla sanoi ettei ikinä ole käynyt kanarialla ja kehuu hawajia oikeaksi ravintolaksi..onko hawaji varkaudessa..pannu johtaa.sijoittuu kärkikastiin.kannattaa käydä.on hyvä ravintola
- Kauhanahalvasta
Pannubaari on hyvä ja edullinen vain teidän pannubaarin omistajien mielestä, mutta täällähän onkin kirjoitettu että te omistajat trollaatte täällä omia baarijuttujanne, ja haukutte kilpailijoita sekä muita kirjoittajia.
Katsoin hinnaston ja tuo pannubaarihan taitaa olla Inglesin kalleimpia baareja? Jos yhdelle kaalikääryleelle tulee hintaa 28,00 euroa niin en sitä edulliseksi sanoisi.
- pannuunmennään
nyt on mentävä äkkiä kuparipannuun on tosi halpaa ja varmasti hyvää,että revi siitä pannun moittija paskatrolli.
- lopettaisittejo
Eiköhän tuo teidän ravintolan mainostaminen jo saisi riittää.
- tuonnemennään
Kylläpäs on halpaa ja maukasta ruokaa ravintola Kuparipannussa. Tuonne me menemme ko 14 henkisen lomaporukkamme kanssa syömään herkullisia ruokia.
- Hetijuostaan
Me mennään 18-porukalla heti kun laskeudutaan pannuravintolaan.on se niin puhutturavintola täytyy olla hyvä.kun niin kovasti juttua riittää.koko porukka vaan inglessin parhaasern paikkasn
- Jäittejokiinni
Ravintola Kuparipannusta on toki riittänyt juttua, mutta ne jutut on teidän itsenne kirjoittamia. Ettekö ymmärrä edes hävetä?!?
- Anonyymi
Oletteko koskaan kupari pannu? Eh heh heh hee!
- Anonyymi
Pannu tainnu mennä kurssiin...
- Anonyymi
Tai ookko nä nähny ku pari on pannu? Itte kattelin muijan kans peilistä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tai ookko nä nähny ku pari on pannu? Itte kattelin muijan kans peilistä.
kuka näitä vanhoja pannuja nostelee
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2063210Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391620Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951472- 921389
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461334Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1571257Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121188Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231019Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89932Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803