Vaikka menen nurkan taakse piiloon niin sieltäkin haetaan.
MIKSI MINUA AINA HAETAAN?
Rleiska
1288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Sama vika, mutta en pidä sitä ongelmana, päinvastoin! Jos sinusta tuntuu ikävältä, kiusalliselta tai muuten vaan huonolta asialta, että haetaan sieltä nurkasta niin toimi seuraavasti: jää kotiisi. saat olla rauhassa hakijoilta. Tämä niksi toimii takuuvarmasti.
Herää jo pahvi!!!
Hereillä ollaan ja älä ole huolissas, kyllä joku vielä sinuakin hakee, ehkä.
Olet teräväpäinen , varmasti menee monta pipoa päivään.
Hakekaa nyt joku tota Rleiskaakin ettei täällä tarvi ruikuttaa.
Se johtuu siitä, että olet sexy & hyvännäköinen, hyvin pukeutunut, tanssi- ja keskustelutaitoinen. Eikös olekin hyvä asia.
Minäkin (miehenä) päätin kerran naisten haun aikana vähän levähtää ja lähdin taka-alalle penkkiin istumaan. Mutta joku nainen sinne vaan tuli minua hakemaan tanssiin ja mielelläni toki lähdin. En kieltäydy tanssista - se on vähän epäkohteliasta, ellei tosi pätevää syytä. Ellei halua tanssia, niin lähtee kahvilan puolelle tai (kesällä) vaikka käymään ulkona.
Ulkoakin haetaan. Jotkut naiset ovat typeriä.
Vaivansa kullakin...
Kyllä nämä tuntuu lapsellisilta nämä itsensä kehumisketjut.
Todella suositut henkilöt eivät juuri koskaan pidä suosiostansa kovaa
meteliä.
Puolivitsi kirjoittelu on hauskaa. Opettele lukemaan vielä rivienvälitkin niin voit nauraa kylliksesi.
Täytyy ottaa huomioon, että ketkä tänne pääosin kirjoittelevat.
Itse aiheesta tietävät kirjoittavat ihan muualla.
Aloittajalla on varmasti vientiä. Ensin vie järjestysmies, ja sitten poliisi. Muuten hiljaisempaa tainnut Urpolla olla.