Ekana tapas Furman ja Stiller. Furman sanoi Ru-ben johon Stiller että Ben. sitten tuli Zyzkovitsi ja sanoi RUUUUUben ja ben, kohta tuli sitten Halonen ja sanoi BENBENRUUUUUBEN ja ne meni Beniniin.
Furman ja Zyzkovits ja Stiller
4
1101
Vastaukset
- papu
nii ja sit tuli hytönen ja hytisi kaikki kumoon.
olikin taas ollut *kahvipaavolla* 3 vuoden pakerrus
että pystyi lasisella kusipäällään plagioimaan tämänkin jutun, jonkun samanlaisen,ehkä kuitenkin
herneen kokoisilla aivoilla varustetun, älykääpiön
mapista ylös.Mene vaan saatanan jauholakki koppiisi
ja kisko kintaaseen,eihän tuollaisesta tupajumin
nakertamasta puupäästä juuri muuhun ole.tai mene
runkkaamaan jonkun poliisin morsion ikkunan taakse.tuollaiset hourulasta karanneet kuten *kahvipaavo* pitäisi ottaa kiinni sotkea suohon.
voi vittu mitä idiootteja se maa päällään kantaa.- pietu
sinun purkauksesi kahvipaavolle on vitsit palstan eittämättä parasta viihdettä. Nauraa saa vedet silmissä, elä lopeta koskaan.
- yhtään
peräkammarinpoika?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_232473Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.531763Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup111094Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu2981044- 259982
- 146893
- 56864
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.110759- 46745
Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua8728