Eremenko kilpailukielto

poro66

Sai 2 vuotta , oisi pitänyt saada 20 vuotta.

11

207

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • huulirasva123

      ”Kokaiini päätyi vahingossa hänen elimistöönsä” Voi luoja mitä länkytystä. Miksei voi suoraselkäisesti myöntää käyttäneensä? Seuraava meriselitys on varmaankin huulirasva.

    • hate7

      Yeah, ja tämänhän pitäisi olla myös poliisi asia koska huumausaineen käyttörikkomuksesta ainakin kaikki kiinni jääneet tavikset ovat saaneet sakkoja, hänen tuloillaan sakko voisi olla maailmanennätys ja mikä ettei ura loppuisi maailmanennätykseen jokaisen jalkapalloilijan uni.

    • Uikkaripojat

      potkupallo-pojilla on mormuskat korvissa-lämäävät rystyltä ja ovat muutenkin hieman...pikkurillipoikia...

    • jamitävittua

      Yleensä suomalaiset jalkapalloiljat kiskaisevat omiin, tämä yhdet viivat. Paras saavutus sitten Litmasen. Molarikin tunnetusti yrittää nuuskia maaliviivaa.

      Missä ihmeen pusikossa elätte? Elämää ei sen kummempaa. Sormet perseeseen vaan.

    • EiTehnytMitäKäskettiin
    • katheutta

      Kyllä pittää olla sitte katheellista porukkaa jokka täälä Eremenkoa haukkuvat ja luulevat tietävänsä miten kaikki on menny, vaikka teilole yhthään tietoa :D nooh...saattaapa teilä olla joku päivä vaikka oma poika/tyttö tai lapsenlapsi jota syytethään syyttä suotta, vaikka samasta syystä... miltäs teistä silloin tuntuis, häh? lopettakkaa jo isot ihmiset tuo syyttely ja arvailu ja menkää peilin etheen ja itheenne !!! Kukhaan ei tiä miten son menny, mutta mie ja moni muu on miettiny että onse vain saatettu "myrkyttääki" vasiten......löytyskhään syyllisiä monta jokka katheuksissa senki vois tehhä, TÄHH ? hierokaa niitä aivonystyröitä (jos semmoset on) ja miettikää !!! Ei mulla muuta UGH.

    • Pietarsaari

      Kaikihan sen tietää täällä pohjanmaalla

    • BelaIlles

      test

    • BelaIlles2
    • Zska

      Kat hoid nyr

    • Jeebeli

      Katkolla

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      74
      1670
    2. Naantalin kylpylän ampujat

      Oli somppumatuja. Nyt mennään. Suomi on ruotsi.
      Maailman menoa
      23
      1172
    3. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      32
      1073
    4. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      134
      906
    5. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      189
      816
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      64
      694
    7. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      192
      609
    8. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      598
    9. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      49
      561
    10. Mitä kirjainta kaipaat?

      L.
      Ikävä
      69
      530
    11. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      518
    12. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      507
    13. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      57
      485
    14. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      457
    15. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      432
    16. 34
      424
    17. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      423
    18. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    19. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      16
      409
    20. Päivän galluppi

      Minkälainen ehkäisy sinkkupalstalaisilla käytössä?
      Sinkut
      82
      398
    Aihe