Pattayan suomiukoilla tuntuu olevan pahoja tauteja. Vakiot tippuri, syfilis, syylämulkku, alkoholismin ja ylipainon lisäksi on onanointitautia, pienimunaisuutta, mikrofallosta, ei näe omaa munaa läkimahan alta, jne.
Huh huh.
Huh huh.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hyvä saavutus. Kateelliset ne täällä huutaa ku pattayan mies on taudit saanu hommattua.
Ai "tuntuu olevan"? Olet siis tunnustellut miesten mulkkuja siinä määrin että olet saanut näppituntuman. Hieno homma mutta ei kuulu tänne matkailupalstalle. Kerro homofantasiasi muualla.
Maukhang kertoo omista vaivoistaan, jotka ovat homoille vielä vakavampia kuin meille heteroille, joihin Maukhang ei ole koskaan kuulunut.
Aloittajalla jo lerpahtanut, koska alkaa jutut olla samanlaisia kuin lerppa kaverillaan.
Tässä on vain osa taudeistani. Psyykkiset sairaudet on kaiken muun paskan lisäksi.
Paljastui taas uusi homo meidän kotikylältä Itä-Kihniöstä. Otin naapurin Paska-Paavon pallin suuhun ja maistui aivan meidän kylän pullonkerääjän Teropetterin paskalta!
Meni hermot niin pahasti etten suostunut nielemään tällä kertaa. Sanoin sitä myös vitun pattaja-ukoksi. Tosin sanoin ihan hiljaa kun se on kaksi kertaa isompi kuin minä.