Ihmettelyä

Ihmetellä täytyy, ettei kukaan reagoi oikeustoimin täällä oleviin syytöksiin ja herjauksiin. Onko niissä perää?
17145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Taisi nukahtaa hemmo! Toivottavasti ikiuneen.

Äänestä

Niin, kyllähän syytös As.Oy:n mehtärahojen kavaltamisesta on todella vakava syytös !!

Äänestä
  • Witun hyvin sanotti !!

    Äänestä

Kyllä tilikirjanpito, kirjanpitäjä ja tilintarkastaja todistavat, ettei kukaan ole kavaltanut mitään AS.OY.ltä !!
Ja esko kyllönen HAUKKAA PASKAA VALHEELLISILLA SYYTÖKSILLÄÄN !!

BUUUAAAHAHAHAHAHAAAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA !!!!!

Äänestä

Kysy kirjanpitäjältä ja tilintakastajalta, he selittävät asiat niin, että sinunlaisesi eläimiinsekaantujakin ymmärtää ....

Äänestä

Ymmärrätkö saatanan eläimiisekaantuja, että sinä et määräile minua ! Saat kirjanpidon As.Oy:n hallitukselta tai kirjanpitäjältä JOS NE SEN SINULLE ANTAVAT...JOTA KYLLÄ VAHVASTI EPÄILEN !!
ÄLÄKÄ SAATAN ENÄÄ NUSSI NIIITÄ ELÄIMIÄ PERSEESEEN !!

Äänestä
  • Miksi et tee rikosilmoitusta "kavalletuista metsärahoista" ??
    Kuuntelen ???

    Äänestä

  • eieläimiinsekaantuja kirjoitti:

    Miksi et tee rikosilmoitusta "kavalletuista metsärahoista" ??
    Kuuntelen ???

    Miksi et pysty todistamaan ettet kavaltanut metsärahoja?

    Äänestä

Keneltä on kavallettu metsärahat ja milloin ??
Kuuntelen......

Äänestä

ei sulkeudu palsta

Äänestä

Pian tulee tilintarkastajan lausunto, jossa todetaan Markun ja Anteron olevan syyttömiä mihinkään kavalluksen !!

Äänestä
  • Eihän tilintarkastaja mitään syytteitä nosta.

    Äänestä

  • näkkyypähän kirjoitti:

    Eihän tilintarkastaja mitään syytteitä nosta.

    Ei tietenkään, tollo ! Kihlakunnansyyttäjä nostaa...jos on rikos tapahtunut...
    Mutta kun Markku ja Antero eivät ole mitään metsärahojen kavallusta tehneet...
    Perättömien valheiden levittäminen on rikos !

    HAHAHAHAAHAHAHAHAAHAH

    Äänestä

  • Hei tollo,ei tilintarkastaja ilmoita myöskään syytön.

    Äänestä

On se markku kyllä tyhmä, miten voikaa olla noin tyhmä,,,,,,kohta tulee mutsis sitä ja tätä, kasva aikuiseksi äläkä itke täällä asoyn asioita ja vittuuko nekää sulle kuuluu ,et omista ite yhtää osaketta, hanki elämä äläkä kitise hintti

Äänestä

Hirvonen omistaa osakkeita, eikä ole hintti !!
Älä taas levitä perättömiä valheita tällä palstalla.......

Äänestä

Näin on !!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Hatermax kirjoitti:

Ihmetellä täytyy, ettei kukaan reagoi oikeustoimin täällä oleviin syytöksiin ja herjauksiin. Onko niissä perää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu