Minä, Anneli Auer, haluan tunnistaa jotain: olen murhaaja ja pedofiili.
Annelistit ovat väärässä ja sekaisin. Puolustavat minua, mielisairasta pedomurhaajaa! Olen mielisairas ja keksin huppumiehen omasta päästäni. Idiootti Joutsenlahti muut paskat uskoivat sadut lentävästä huppumiehestä. Paskat siellä mitään huppumiestä ollut, minä tapoin Jukan. TÄSSÄ TOTUUS!
Annelistit ovat väärässä ja sekaisin. Puolustavat minua, mielisairasta pedomurhaajaa! Olen mielisairas ja keksin huppumiehen omasta päästäni. Idiootti Joutsenlahti muut paskat uskoivat sadut lentävästä huppumiehestä. Paskat siellä mitään huppumiestä ollut, minä tapoin Jukan. TÄSSÄ TOTUUS!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Saatat hyvinkin olla murhaaja ja pedofiili tai sitten yksinkertaisesti vaan psyykeltäsi tasapainoton henkilö. Anneli Auer sinä et kuitenkaan ole ja toimit väärin levittämällä toisesta ihmisestä törkeitä valheita. Sen pitäisi olla rangaistava teko, mutta valitettavasti poliisien resurssit on nykytilanteessa ajettu niin alas, että todennäköisesti saat jatkaa epäasiallista toimintaasi täällä netissä ilman seuraamuksia. Toivon, että mietit kuitenkin hetken, kuinka pahaa mieltä ja haittaa aiheutat toiminnallasi useammalle syyttömälle henkilölle. Yritä etsiä elämääsi jotain muuta sisältöä kuin kiusantekoa toisille, jotta saat aikaan hyvinvointia itsellesi ja läheisillesi.
HYVÄKSY JO TOSIASIAT! MINÄ OLEN PEDOMURHAAJA!!!
saitko pakit Annelilta?
vedät täällä yhdenmiehen showta,
se saattaa päättyä nolosti
Mikset edes yritä kumota sinua vastaan esitettyjä todisteita jos kerran olet syytön, no, mahdotontahan se onkin. Tai yritithän sinä, mutta kaikki väitteesi todistettiin vääriksi, fiktioelokuvasi ja satukirjasikin floppasivat, kukaan ei halua sina enää mihinkään esiintymään, menettää vain itsekin maineensa jos sinua pedomurhaajaa puolustaa. Paras päätös tapaukselle kun sinut lopultakin tuomitaan myös murhasta, kuolet vankilassa ja hovinarrit itsensä häpäisseenä.
Tuomitset itse itsesi rotaatioon.
Taitaa olla sama seonnut "tutkija" useammankin aloituksen takana tänään.
Niin on. Sika-M. Pahalta näyttää. Varmaan hirveä tilanne hänell.. ei käy kateeksi.
Mut hyvä et kaikki kivet käännetään.