Suomeen on koiranetin mukaan tuotu trikkiuros Skabona Oriental Fighter. Tietääkö kukaan koiran omistajaa tai tietoja siitä. Tämän trikkiuroksen veli on pärjännyt hyvin näyttelyissä, joten olisi kiva tästä trikkiveljestä enemmän.
Kuka omistaa tämän trikkiuroksen?
Narttu_tarvitsee_uroksen
3
1224
Vastaukset
- pöööö
Eikös se ole sandcastle kennelissä
- no_voi_höh
Ei jalostukseen
- Anonyymi
Dementiaa sairastanut rouva oli sekoittanut kaksi koiraa ja oli kertonut, että tämä koira olisi ollut epileptikko. Todellisuudessa se epileptikko oli heidä aikoja sitten kuollut bordercollie.
Tämä selvisi varsin nopeasti, kun Rouvan mies oikaisi asian.
Tämä väärä luulo on elänyt omaa elämää huhuna.
Aina kannattaa kysyä suoraan omistajalta.
Siis SKABONA ORIENTAL FIGHTER voi hyvin ja astui minun nartun juhannuksena.
T. Riitta Vainiontaus
Kennel Evergrey's
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1622569Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658