Onko monella pikkujouluja ?
Baltic princesille 3.12?
Essilotta24
751
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Opiskeluni aikana matkustin Finnjetillä Travemündistä Hesaan. Olin viettänyt pari viikkoa tyttöystäväni kanssa, joka asuu Saksassa. Kokemus oli siinä mielessä vähän ahdistava, ettei hän oikein suostunut mihinkään "lähikontaktiin", koska uskovaisena tyttönä oli sitä mieltä, että voimat pitää säästää avioliittoa varten. Olin siis paluumatkalla todella kiimainen.
Sain paikan neljän hengen c-hytissä, joka oli varsin ahdas, mutta onneksi muut hytin asukkaat viettivät suurimman osan yötä joko yökerhossa tai jonkun muijan kanssa muualla. Hytissä oli varsin kuumaa, koska ilmanvaihto oli olematon. Nukuin alasti, peitto työnnettynä niin alaspäin kuin mahdollista. Siinä vaiheessa kun toinen kaveri astui sisään, peitto oli ilmeisesti jo lakkanut peittämästä niitä parhaimpia nähtävyyksiäni ja lisäksi minulla seisoi lähes 20-senttinen stondis.
Kaveri oli yrittänyt iskeä erästä naista huonolla menestyksellä ja sillä oli todella kiimainen olo. Hän laittoi valot heti kun tuli sisään. Kun hän huomasi minua, hän nopeasti riisui ja tuli sänkyyni. Hän työnsi omaa kaluaa minun kaluani vastaan ja rupesi suutelemaan minua. Minä en oikein ymmärtänyt mitä tapahtui, sillä minulla oli juuri kuuma meininki päällä naisen kanssa unissani. Siksi vastasin kaverin suuteluun yhtä intohimoisesti.
Ei kestänyt kauan kunnes kaveri vaihtoi asentoa ja rupesi suutelemaan ja nuolimaan kaluani. Se oli aivan taivaallinen tunne. Pikkuhiljaa heräsin ja tajusin että sängyssäni olikin mies. Koska hän oli kääntynyt sängyssäni, hänen kalunsa roikkui silmieni edessä. Siinä vaiheessa olin jo niin kiimainen, etten enää välittänyt sukupuolirooleista ja rupesin imemään kaverin isoa ja komea kalua. Tulimme molemmat minuutin sisällä. Nukahdimme samantien.
Heräsin vähän myöhemmin siihen, että kaveri rupesi nuolia persettäni - aivan taivaallinen tunne. Pian sormet tulivat peliin mukaan, ja lopulta hän työnsi ohuen kalunsa varovasti pyllyyni. Kyllä se kipeätä oli, mutta väitän silti, etten koskaan parempaa hetkeä kokenut kuin silloin Finnjetillä.
Aurinko paistoi kirkkaasti laivan kannelle. Kapteeni töräytti ilmoille lähtökäskyn ja laiva irtosi satamasta. Matka merelle alkoi ja minun lomani.
Kannella havaitsin erään vanhemman puoleisen miehen vilkuilevan suuntaani ja jopa seuraavankin minua. En tunnistanut miestä ennalta keneksikään tutukseni mutta hän tuntui tunnistavan minut.
Illalla sama jatkui laivan baarissa. Etsin itselleni pöydän ja kävin istumaan drinkkini kera. Mies kierteli ja kaarteli ympäriinsä ja tuli lopulta luokseni. Kehotin häntä istumaan pöytääni ja kysyin samassa häneltä miksi hän seuraa minua?
Hän esittäytyi ja kertoi nähneensä profiilini eräällä netin homosivustolla jossa minulla oli enemmänkin kuvia ja tietoa itsestäni. Kysyin pitikö hän näkemästään ja sain vastaukseksi nyökkäyksen.
Minäkin pidin näkemästäni. Edessäni oli vanhemman puoleinen vatsakas kaveri joka oli nähnyt profiilini netissä ja varannut kai matkankin ihan vain siksi että pääsisi tapaamaan minut. Olin profiilisivullani maininnut lähteväni risteilemään muutaman kuukauden päästä ja kutsunut seurakseni kaikki halukkaat - tosin omalla kustannuksella. En ollut kuitenkaan uskoa kunnes tajusin että tämä mies oli ihan oikeasti tullut juuri minua tapaamaan tänne laivalle.
Hän tarjosi minulle juotavaa. Kerran, toisenkin. Hän joi myös itse ja juttelimme mukavia. Hän kertoi pitävänsä kaltaisistani isoista kavereista ja tahtoi viettää yön kanssani. Aloin olla yhä estottomammalla tuulella ja kysyin missä hänen hyttinsä oikein on. Hän sujautti minulle avainkortin ja kehotti tulemaan perässä hetken kuluttua. Sitten hän nousi pöydästä ja poistui baarista.
Poistuin pian itsekin baarista ja suuntasin avainkortin kertomaan huoneeseen. Koputin ovelle ja samassa se avautui. Minuun tarttui käsi pimeästä joka veti minut sisään hyttiin. Ovi sulkeutui samassa. Valot olivat pois päältä ja tunsin kosketuksen ihollani. Kädet riisuivat vaatteeni pois ja olin ilkosillani. Sitten tunsin miehen alastoman vartalon koskettavan omaani ja sain halauksen.
Mies kuiskutti korvaani naivansa minua kunnolla vielä tänään. Kuultuani nuo sanat, kyrpäni kovettui täyteen mittaansa hetkessä. Mies sytytti pöytälampun ja kehotti ottamaan mukavan asennon vuoteelta. Kävin siihen selälleni ja levitin jalkojani. Hänen siirtyessään taakseni, näin tuon uljaan kyrvän seisovan kovana senkin ja mies koskettikin sillä omaani. Miten kiimaiselta se näyttikään.
Mies kostutti syljellään kulliaan ja voiteli myös sillä persettäni. Tämän jälkeen hän alkoi asetella kulliaan pakaroideni väliin, levittäen niitä ja samalla työntyen sisääni. Yhdellä työnnöllä hän upotti kalunsa pohjaan asti ja voihkaisin. Niin ihanalle tuo parru hanurissani tuntui. Taidat tykätä kyrvästäni, mies sanoi ja alkoi nussimaan isoa persettäni.
Miehen nussiessa näin kuinka hänen isot rintansa hyllyivät ja vatsa pomppi. Joka työnnöllä myös omat tissini hölskyivät ja vatsanikin liikahteli. Tämä tuntui kiihottavan miestä yhtä paljon kuin hän minua. Hän kehui minua omaksi hinttipojakseen ja jatkoi perseeni kairaamista kyrvällään. Voihkin äänekkäästi samalla kun hän nai persettäni. Mmm... aah.
Hän kertoi nussineensa monia isoja perseitä muttei vielä yhtään näin mehukasta ja antavaa. Kerroin harjotuttaneeni sitä useiden miesten kanssa ja tästäkös panijani vasta innostuikin. Hän survoi aisaansa yhä kovempaa ja kehui minua kunnon homoksi. Lopulta mies alkoi irvistellä ja havaitsin että hän on laukeamaisillaan. Tarrasin kiinni hänen rinnoistaan ja koskettelin niitä. Samassa homomies laukoi spermalastit perseeni uumeniin ja murahteli tyytyväisenä.
Aamulla sain vielä uudelleen tuota ihanaa miestä ja sama jatkui vielä samana iltana sekä yönä. Seuraavana aamuna risteily päättyi ja siirryimme miehen luo jatkamaan yhteisiä ilojamme. Nykyään irstailemme estoitta yhdessä, saman katon alla.
Olin päättänyt lähteä risteilylle Viron suuntaan ja samalla täydentämään viinavarastoja. En odottanut mitään seikkailua, mutta.
Laivalla siinä menomatkalla katselin saunassa muuan vanhempaa herraa. Hän istui lauteilla jalat ylösnostettuna. minulla oli suora näkyvyys hänen kiihottavaan persereikäänsä, se näkyi siitä jalkojen välistä kivasti. Tuijotin kait liikaa, sillä huomasin hänen katsovan minua ja hymyilevän. Ei siinä mitään, hän lähti ja minä jäin vielä saunaan.
Baarissa vähän myöhemmin tuo sama, komea, vanhempi herra tuli juttelemaan tiskillä. Hän sanoi huomanneensa tuijotukseni ja sanoi minulle, että olet kait miehistä kiinnostunut, myönsin näin olevan. hän kysyi, onko minulla hytti yksin, hänellä ei ollut. Hänen vaimonsa kuulemma oli siellä. Kerroin hyttini numeron ja hän lupasi pian tulla sinne. Menin etukäteen hyttiini ja riisuin itseni melkein alasti, vain stringit jalkaan.
Ovelle koputettiin, hän tuli sisään ja katsoi asuani, hyvä hän sanoi, ei mene jaaritteluihin aikaa. Hän laski verkkarinsa alas, sieltä paljastui kunnon miehen kyrpä. Hän sanoi haluavansa minulta kunnon imut ja nuolemiset, kun vaimo ei kumpaakaan tee. Minä heti siitä polvilleni hänen eteensä ja upotin kalun suuhuni, otin sitä koko matkalta suuhun ja välillä kutittelin terskaa kielelläni. Voi luoja, kun tuntuu hyvältä hän sanoi, kyllä mies osaa miehen kalua imeä.
Sitten menin selälleni punkkaan makaamaan, hän vähän katsoi ihmeissään minua. Ilmoitin haluavani hänet naamalleni istumaan, hän ensin vähän epäröi. Tuli sitten punkalle, kävi kontalleen päälleni, jalat kroppani sivuille ja alkoi laskea irstaasti levällään olevaa persettään kasvoilleni. Hän istui voimakkaasti naamalleni. Hänen persereikänsä oli juuri suun kohdalla. Aloin nuolla sitä ja välillä työntää kieltä sisälle reikään sitten taas herkkää aluetta reiän ympärillä. Hän oikein löysäsi ja supisteli reikäänsä. Tuntui tosi upealle, kyrpäni seisoi kuin halko siinä. Yhtäkkiä hän siirsi itseään taaksepäin rintani päälle, käsky kävi avata suu, karjaisun säestämänä hänen kyrpänsä alkoi lennättämään spermaa avoimeen suuhuni, tuntui, että sitä tuli vaikka kuinka paljon. Itse runkkasin samalla siinä ja oma lastini lensi hänen selkänsä päälle. Hän halusi suihkuun ja sieltä palattuaan kommentti oli, että nuolispa vaimokin joskus reikääni, tuntui niin hyvälle.
Olimme sopineet pitkä aikaisen tuttavani kanssa risteilyn Turusta Tukholmaan. Ensimmäinen kerta kun hän pystyi lähtemään yöksi pois vaimonsa luota...
Tapasimme terminaalin pihassa ja kerkesimme juuri ja juuri laivaan. Veimme matkatavarat hyttiin ja heti kun ovi sulkeutui niin painoin hänet ovea vasten ja laskeuduin polvilleen hänen eteensä.. Avasin hänen sepaluksensa ja kaivoin jo kauan kaipaamani kullin suuhuni, imin ja nuolin sitä sellaisella vimmalla että nopeasti kuuma sperma täytti suuni.
Nielin koko lastin ja imin viimeisetkin pisarat ja vedin sepaluksen takaisin kiinni. Lähdimme syömään ja ruokailtuamme hän lähti taxfreehin ja minä suoraan hyttiin..
Riisuuduin nopeasti ja rasvasin reikäni ja kävin kontalleni sängylle odottamaan.. Tiesin että kun olin koko ruokailun ajan aina välillä hieronut housujen läpi hänen kulliaan että se seisoo varmasti jo ennen hyttiämme... Ja kuten arvasinkin, ovi aukesi ja samassa alkoi kuulua vyön kilinä. Hän tuli suoraan taakseni ja kivikova mulkku upposi liukkaaseen reikääni.
Hän nussi minua koko raivollaan. Huusin hänen nimeään ja Kari vaan kiristi tahtiaan! Hirveä läiske kaikui hytissä kun komean murahduksen saattelemana Kari painautui aivan pohjaan asti ja ruiski lastinsa sisääni..
Nousimme ja hänkin riisui itsensä. Teimme pari drinkkiä ja istuimme alasti vierekkäin. Puhelimme niitä näitä ja hyväilin koko ajan hänen löysänäkin komeaa kyrpäänsä joka alkoi taas heräilemään ja pian seisoi taas kovana..
Menin viereiselle sängylle selälleni ja nostin jalkani ylös.. Kari tuli taakseni ja otti jalkani olkapäilleen ja työntyi sisåäni.. Hän nai minua pitkin hartain vedoin.. Kehuin hänen ihanaa mulkkuaan ja kerroin kuinka hyvää se teki. Ja pian hän rojahti päälleni ja pumppasi jo toisen lastin sisääni.
Hetken huilattuaan hän istui viereeni ja muutamalla nopealla runkkasi minulta lastin vatsalleni.. Jäin haukkomaan henkeä sängylle kun kari meni jo suihkuun...
Kävin myös pesemässä itseni ja lähdimme laivan ravintolaan... Ilta meni hienosti ja löysimme vielä jopa n. Karin ikäisen naisen joka halusi olla mukana katsomassa ja osallistumassa kun 2 miestä paneskelee.. Kari on siis 43-vuotias ja itse olen 22v. Tarja joka lähti mukaamme oli 47v.
Teimme hytissä vielä muutamia drinkkejä ennen kuin päätin siirtyä itse asiaan... Riisuin karilta housut ja aloin imemään hänen kyrpäänsä. Puhe loppui kuin seinään ja huomasin kuinka Tarja tuijotti vieressä. Ujutin käteni hänen hameensa alle hieroin kosteiden pikkuhousujen läpi hänen pilluaan. Kari riisui paitansa ja veti minunkin paitani pois..
Tarja riisui myös vaatteensa ja istui sängyn päähän nojaten seinään. Nousin sängylle kontalleni ja aloin nuoleskelemaan ja imemään Tarjan tissejä ja Kari tuli taakseni ja alkoi sormillaan availemaan tietä sisälleni..
Painoin pääni Tarjan syliin ja upotin kieleni kosteaan ja kiimaisen tuoksuiseen pilluun. Nuolin hullusti voihkivaa Tarjaa ja Kari upotti kovan kyrpänsä sisääni. Tarja laukesi huutaen ja painoi karvoni tiukasti vasten pilluaan. Kari nussi minua hurjalla vauhdilla läiski persettäni kun Tarja siirtyi viereemme ja alkoi ottamaan minulta suihin.
Villisti persettäni hemmotteleva kyrpä ja kuuma suu kullini ympärillä oli jo liikaa ja laukesin hurjalla paineella Tarjan suuhun kun kari otti loppukirin ja ampui lastinsa syvälle sisälleni.
Kari sammui sängylle ja me jäimme vielä Tarjan kanssa viettämään iltaa. Kullini ei laskenut laukeamisesta huolimatta ollenkaan. Hyppäsin viereiselle sängylle selälleni ja Tarja tuli päälleni.. Hän oli tunti, suuritissinen ja menosta päätellen todella kiimainen nainen.. Alkoholista ja edellisestä laukeamisesta johtuen en meinannut tulla enää ollenkaan.. Tarja ratsasti itselleen jo illan toisen huudon saatteleman orgasmin. Minulla seisoi vieläkin ja vaihdoimme asentoa niin että pääsin panemaan Tarjaa takaa päin. Ihana pillun tuoksu täytti hytin kun suuri perse hytkyi työntöjeni tahdissa. Pian Tarja sanoi että hänkin haluaa peppuun kun minäkin sain.
Kaivoin laukustani liukkarin ja rasvasin Tarjan pepun ja oman kullini. Upotin kaluni voimalla Tarjaan ja panin niin nopeasti ja lujaa kun pystyin. Tarja uikutti kiimassa kun valtavalla vimmalla nussin itselleni orkun.
Aamulla heräsin naimisen ääneen ku Kari pani vuorostaan Tarjaa.. Mutta se onkin sitten taas ihan eri tarina...
Elämä on joskus tarua ihmeellisempää, näin on moni oman ihmeellisen kokemuksen koettuaan tokaissut. Minä olen tavallinen Suomalainen mies. Eronnut ja lapsiakin on siunaantunut. Olen aina ollut kiinnostuneempi naisista kuin miehistä. Miehistä olen fantasioinut, mutta mitään en ole kuitenkaan tehnyt ennen kuin.....
Olin eron jälkeen laivaristeilyllä matkalla Tukholmaan. Risteilyt ovat tylsiä, mutta hyvä puoli niissä on, että olet sitten laivassa jumissa ja ajatukset nollaantuvat.
Laivalla aika meni niin kuin muillakin 5 miljoonalla vuosittaisella risteilijällä, eli juomaa, ruokaa ja huonosti nukuttu yö. Lähdin aamulla kälppimään Tukholman keskustaan. Ja niin kuin tavallisesti, kahville ja miettimään mitäs tekis. Mieleeni tuli, et jospa kävis pornokaupassa, täällä ei kukaan tuntisi ja voisi olla relax. Kävelin kujia ja vastaan tuli kauppa ja livahdin sisään. videoita, dvd;tä ja roinaa ja roipetta. Huomasin liikkeen seinän vieressä oven, josta pääsisi jonnekin. Sinne livahti kassan käynnin jälkeen miehiä. Ajattelin, että siellä on video nurkkaus. Maksoin kruunut ja menin perässä. Sisällä oli hämärää ja käytäviä tuntui olevan paljon. Pieniä koppeja ja vastaan tuli komeita nuoria miehiä. Siis KOMEITA miehiä.
Olin hämilläni, enkä olis alkanut mihinkään, mutta sitten yksi nuori tiukka kroppainen otti mua kädestä kiinni alkoi puhua Ruotsia. Vastasin englanniksi, jolloin hän tajusi vaihtaa kieltä. Hän kysyi, onko hän ok? Vastasin et jees, jolloin hän otti mua kädestä ja vei yhteen pieneen koppiin. Olin hämilläni ja kyrpäni alkoi seistä. Mietin itsekseni, että olenko minä tässä toisen kundin kanssa...
Kaveri aukaisi etumukseni, otti kyrpäni suuhun ja alkoi lutkuttaa. Hivelin hänen etumusta ja otin kyrvän esille. Se oli iso ja paksu. Huomasin samalla ettei kaveri ollut alkuperäinen ruotsalainen, pitemminkin kotoisin jostain arabiasta, hän oli lyhyempi kuin tyypillinen ruotsalainen.
Kaveri käänsi minut ja alkoi nuolla, se tuntui kiimaiselle. Huomasin että seinän reiästä oli joku työntänyt kyrpänsä meidän koppiin, runkkasin sitä samalla kun kaveri nuoli mun anusta. Kaveri nousi seisomaan, räpelsi jotain mun takana ja sit tajusin et se oli tulossa mun sisään. Tunsin rasvatut sormet mun anuksessa ja sit alkoi kaveri tulla sisään ja rajusti. Minuun koski ja olin kiimainen. Kaveri nussi rajusti ja minä huusin täyttä huutoa. Mulla lensi mällit ja kaveri laukesi heti sen jälkeen. Olin raukea ja sekaisin kokemuksesta. En tiennyt mitä ajatella. Kun avasimme kopin oven, oli ulkopuolella kavereita runkkaamassa.
Lähdin liikkeestä, palasin Suomeen ja olen sen jälkeen harrastanut miesten välistä seksiä. Ei hullumpi matka Tukholmaan. Tuliaisena kokemus, jota oli haaveillut yli 20 vuotta.
Olen lähdössä syksyllä uudestaan Tukholmaan ja käyn samassa liikkeessä. Saas nähdä miten sitten tapahtuu;)
Pitkän ja raskaan työurakan päätteeksi mieleni teki nollata pääni todella perusteellisesti. Varasinkin laivaliput Tukholmanristeilylle ja mieli keveänä nousin laivarannassa taksista. Suunnitelmiin kuului ensin hyvä illallinen, kohtuullisen tukeva humaltuminen ja jos onni soisi, sammuminen jonkun misun kainaloon. Alkuilta tuntui menevän rehellisesti sanottuna reisille koska matkustajien pääosa tuntui koostuneen eläkeläisryhmistä ja aivan nuorisosta. Kumosin baarissa myrtyneenä nelostuoppeja ja jägershotteja, kun aivan yllättäen viereeni purjehti mitä parhainta naimalihaa oleva rouvashenkilö. Nainen teki tilauksensa ja jäi odottelemaan juomaansa. Sain tilaisuuden silmäillä maisemia, korkokengät, pitkää säärtä tiukkaan vartalonmyötäiseen mekkoon asti ja kaiken kruunasivat hyvänmuotoiset suuret rinnat. Oli vähällä ettei housujeni etumus räjähtänyt paineesta tiiraillessani himokkaasti tuota näkyä. Päätin uhmata todennäköisyyksiä ja tein pelin selväksi tiedustelemalla oliko kaunis neiti aivan yksin liikkeellä ja kiinnostaisiko istua seuraan. Nainen hymyili viehättävästi ja naurahti että eiköhän sitä hetken ehdi istahtaa. Ryhdyin hyödyntämään kaikkia oppimiani ja isoilta pojilta kuulemiani kikkoja joilla tunnustelin maaperää mahdolliseen vaakatason kontaktiin. Yllätyksekseni tilanne alkoikin lämmetä ja pian jopa kuumeta jolloin pisti kaiken yhdenkortin varaan. Olin jo aika humalassa kun yhtäkkiä pamautinkin: lähdetäänkö hyttiini? Mutta mitä, nainen olikin valmis tähän ja sillä hetkellä päässäni kohisi ja punttia ahdisti äkillinen tilanpuute. En ollut pysyä nahoissani taluttaessani naista hyttiini. Oven kiinni paiskattuani suorastaan riistimme vaatteet toisiltamme. Pimeä hytti tuntui olevan täynnä hapuilevia käsiä, kiimaa ja huohotusta. Asetuin vuoteelle valmiina sankaritöihin. Yhtäkkiä tajuntani räjähti miljooniin salamoihin ja tunsin alapäässäni valtavan iskun. Mitä helvettiä tämä on. Baarista pokaamani nainen sovittelikin omaa parruaan ahteriini ja hänen tuuheasti karvoittunut alapäänsä painautui pakaroitani vasten. Mutta nyt oli myöhäistä, parru tunkeutui syvälle sisääni enkä muuta voinut kun ulisten taipua vahvempani alla. Aktin jälkeen hän kokosi nopeasti vaatteensa ja poistui hytistäni. Itse jäin järkyttyneenä ja voipuneena ihmettelemään tapahtunutta. Tämä risteily ei tulisi minulta koskaan unohtumaan.
Aivan loistavia pikkujouluiluja!
Voi kun oisin saanut olla mukana!