Minkälainen paikka Hercules on?

Voisiko joku kertoa millainen paikka Hercules on? Uskaltaako sinne mennä jos on kokematon? Mistä tietää että joku on kiinnostunut? Mitä sitten tapahtuu? Onko siellä jotain koppeja tms?
380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ennen oli kopit, mutta ne poistettiin. Nykyään siis vessaimut tai panot.

Äänestä

Samat horoluuskat ja röökinpolttajat siellä kuin kaikissa muissakin mestoissa. Pohjoismaiden kovin menomesta. Salli mun nauraa.

Äänestä

Ihan+mahtava+paikka.+Suurin+homoyökerho+Pohjoismaissa,+komeimmat+ja+lihaksikkaimmat+miehet+ja+kaikki+100%+top+kundeja.+Monet+Titan-miehiä+ja+esiintyneet+pornoleffoissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokematonbi kirjoitti:

Voisiko joku kertoa millainen paikka Hercules on? Uskaltaako sinne mennä jos on kokematon? Mistä tietää että joku on kiinnostunut? Mitä sitten tapahtuu? Onko siellä jotain koppeja tms?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu