S-poonusta

Mistä paikoista saa S-ponusta Kanarialla?
266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ajankohtainen kysymys.
Mistä saa kun on hyvät pohjat jo ponukselle meijän Agrimarketista ja ollaan lähdössä Inglesiin. Ostin prismasta jo farkkushortsit alelaarista 5,99€ ja t-paitan 2,99€. Niistäkin tuli ponusta ja olisi kiva Inglesissä syödä ja juoda ja kerätä ponusta.

Äänestä

K-Plussaa sai aikanaan CupariPannusta. Tuli äkkiä se 1000e täyteen,kun kävi koko perheen kanssa kaalikääryleillä pari kertaa loman aikana !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihanvitunjuntti kirjoitti:

Mistä paikoista saa S-ponusta Kanarialla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu