Moro.
Suunnitteilla kesän matka ehkä Sunny beachille, talvella sitten Thaimaahan:)
Löytyykö paikanpäältä kauniita naisia seksiseuraksi, ja millä hintaan?
Miten seuranhaku toimii, baareista, kaduilta vai miten?
Maksulliset naiset
8
1168
Vastaukset 8
- IdiootinÄiti
Joo Moromoro, jatka suunnitteluasi mahdollisimman pitkään, että pysyt pelipaikalta poissa.
- Dghklljhgg
Menet vaan sinne thaikkulaan ja panet ladyboyta ja metrihelenaa....leipurit hyviä sinulle.
- Jhuhiuhiuhiu
Bulgarialaiset romanihuorat ovat yleensä erittäin seksikkäitä ja edullisia. Kantikset myös seksikkäitä, mutta kalliita.
- tuliko_selväksi
Täällä taas poikoset puhuvat ns. melleviä. Näkevät märkiä unia ulkomaalaisista naikkosista ja tumputtavat ittensä uneen. -Sitä ollaan ehkä menossa sinne ja ehkäpä vielä tuonnekin. Taitaa isänniltä pikemminkin itku päästä jos sattuisi ihan oikea nainen kohdalle sattumaan saatikka että olisi minkään tekijäksi. -Pysykää mieluummin siellä Takahikiällä käyttäen ne vähät päivärahat keppanaan ja sätkävehkeisiin. On vähemmän noloa ittenne kannalta näin. -Jos sitten joskus sattuisi käymään niin onnellisesti, että ihan oikeisiin töihin joku huolisi ja pääsisitte rahaan käsiksi niin mikäpä ettei lomalla vaikka reissuunkin. Mutta oikealla, fiksulla asenteella, ettei tarvii hävetä teidän takia! -Vai vielä pillua mokomien pitäisi saada. Vaihtakaa lennosta kättä. Se on melkein kuin vierasta saisi.
- näinonjookyllä
Täysin samaa mieltä.
Lisäks tämmöne vinkki kaikille karvamöhömaharunkkareille: istukaa kätenne päälle niin että keskari on perseessä, käsi puutuu ja sormi perseessä tuntuu vieraalta. Sen jälkeen nuolkaa paskanne pois sormesta ja miettikää mikä elämässänne meni pieleen.
- onsielläniitä
Löytyy maksullisia, mutta hinnoista en tiedä. Uskoisin olevan naiskohtaisia, joista pitää ensin vähän neuvotella eli eri hinta eri henkilöille.
- sunnys
Löytyy. On strippi baareja missä voit neuvotella naisten kanssa ja kadulla myös on tarjontaa, että kyllä siellä saa kivekset tyhjennettyä. Hinnat on varmaan 50-80€ välissä, riippuen neuvottelun tuloksesta.
- Anonyymi00009
Ensinnäkin tässä maailmassa ei ole keksitty sellaista suojapukua ja asbestihanskoja että edes kykenisi menemään lähelle noita kyläpyöriä ja tautien täyttämiä mätisäkkejä eli maksullisia, toisekseen eipä noissa palveluissa ramppaa kuin ne ketkä eivät omista minkäänlaista itsekunnioitusta tai selkärankaa mutta jokaisen aikuisen oma asiahan se toki on mitä tekee.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va852182- 103886
- 63771
- 45767
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???20676Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha505668Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76610Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik23550- 57541
- 47535