Maksulliset naiset

Moro.
Suunnitteilla kesän matka ehkä Sunny beachille, talvella sitten Thaimaahan:)
Löytyykö paikanpäältä kauniita naisia seksiseuraksi, ja millä hintaan?
Miten seuranhaku toimii, baareista, kaduilta vai miten?
81179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Joo Moromoro, jatka suunnitteluasi mahdollisimman pitkään, että pysyt pelipaikalta poissa.

Äänestä

Menet vaan sinne thaikkulaan ja panet ladyboyta ja metrihelenaa....leipurit hyviä sinulle.

1Äänestä

Bulgarialaiset romanihuorat ovat yleensä erittäin seksikkäitä ja edullisia. Kantikset myös seksikkäitä, mutta kalliita.

Äänestä

Täällä taas poikoset puhuvat ns. melleviä. Näkevät märkiä unia ulkomaalaisista naikkosista ja tumputtavat ittensä uneen. -Sitä ollaan ehkä menossa sinne ja ehkäpä vielä tuonnekin. Taitaa isänniltä pikemminkin itku päästä jos sattuisi ihan oikea nainen kohdalle sattumaan saatikka että olisi minkään tekijäksi. -Pysykää mieluummin siellä Takahikiällä käyttäen ne vähät päivärahat keppanaan ja sätkävehkeisiin. On vähemmän noloa ittenne kannalta näin. -Jos sitten joskus sattuisi käymään niin onnellisesti, että ihan oikeisiin töihin joku huolisi ja pääsisitte rahaan käsiksi niin mikäpä ettei lomalla vaikka reissuunkin. Mutta oikealla, fiksulla asenteella, ettei tarvii hävetä teidän takia! -Vai vielä pillua mokomien pitäisi saada. Vaihtakaa lennosta kättä. Se on melkein kuin vierasta saisi.

Äänestä
  • Täysin samaa mieltä.

    Lisäks tämmöne vinkki kaikille karvamöhömaharunkkareille: istukaa kätenne päälle niin että keskari on perseessä, käsi puutuu ja sormi perseessä tuntuu vieraalta. Sen jälkeen nuolkaa paskanne pois sormesta ja miettikää mikä elämässänne meni pieleen.

    Äänestä

Löytyy maksullisia, mutta hinnoista en tiedä. Uskoisin olevan naiskohtaisia, joista pitää ensin vähän neuvotella eli eri hinta eri henkilöille.

Äänestä

Löytyy. On strippi baareja missä voit neuvotella naisten kanssa ja kadulla myös on tarjontaa, että kyllä siellä saa kivekset tyhjennettyä. Hinnat on varmaan 50-80€ välissä, riippuen neuvottelun tuloksesta.

Äänestä

Ensinnäkin tässä maailmassa ei ole keksitty sellaista suojapukua ja asbestihanskoja että edes kykenisi menemään lähelle noita kyläpyöriä ja tautien täyttämiä mätisäkkejä eli maksullisia, toisekseen eipä noissa palveluissa ramppaa kuin ne ketkä eivät omista minkäänlaista itsekunnioitusta tai selkärankaa mutta jokaisen aikuisen oma asiahan se toki on mitä tekee.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Sunnyjeas kirjoitti:

Moro.
Suunnitteilla kesän matka ehkä Sunny beachille, talvella sitten Thaimaahan:)
Löytyykö paikanpäältä kauniita naisia seksiseuraksi, ja millä hintaan?
Miten seuranhaku toimii, baareista, kaduilta vai miten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu