Käy kirjoittamassa matkatarinasi

Tiina

Käykää kertomassa matkastanne sivulla: www.matkatarinat.com
Ei ollut vielä yhtään Turkkia koskevaa matkakertomusta. Olen lähdössä kesäkuussa Alanyaan ja mielelläni lukisin muiden kokemuksia Alanyan matkasta.

3

825

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Voi pyhä jysäys..

      Voi hyvä Tiina, kyllä jos haluat niin löytyy pilvin pimein noita juttuja Alanyasta ja varsinkin juuri sieltä. Katso tuolta Turkki ja Lähi-Itä ja tämä Turkki-osio ja sitten tuo Matkalaukun Tukki osasto niin ei muuta olekkaan kun Alanya juttuja sivut väärällään ja kokemuksia jos vaikka mistä hotellista sun muusta. Paremman kuvan saa näistä jutuista mitä sieltä matkatarinat.comista. Kun vaivautuu hakemaan myös vanhempia viestejä niin eiköhän juttua piisaa!!!!

      • Ihan tiedoksi myös sinulle, että sekä tuolla lähi-itä osastolla ja tässä on ihan tismalleen samat viestit :). Olen ne kyllä lukenut. Minusta vain tuo matkakertomuksia sivu vaikutti mielenkiintoiselta. En oikein ymmärrä mikä ongelma sinulla tässä asiassa on. Ei sinun suinkaan ole sinne pakko kirjoittaa. Ajattelin vain, että on ihmisiä jotka eivät tiedä sen sivun olemassaoloa. Valitettava juttu, että kaikki eivät tiedä kaikkea niinkuin sinä. Hauskaa viikonloppua!


      • Jane

        Oikein hyvä sivu silloin ku toimii.
        Parasta että voi kirjoittaa matkakokemuksensa ilman, että joku niitä voi kommentoida. Varmaan kaikkien matka tai matkaseura on joidenkin mielestä huono, tylsä.... mutta onko ihan pakko sanoa joka asiaan omaa kommenttia?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      93
      11922
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      106
      9040
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      117
      4959
    4. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      101
      4188
    5. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      38
      4157
    6. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      7
      3933
    7. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

      -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
      Outokumpu
      72
      3811
    8. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      11
      3709
    9. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

      Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
      Maailman menoa
      40
      3593
    10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      29
      3551
    Aihe