Homoerotiikka Pattayalla

Täällä homot saa olla avoimesti homoja, eikä sitä kun kävelen poikaystävän kanssa käsi vyötäröllä katsota kieroon.
Toisin asia kommunisti Suomessa, jossa heti aletaan vittuilemaan ja käydään jopa käsiksi.

https://m.youtube.com/watch?v=-cIjwk7HWFs
855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tee Tapsa palvelus Suomelle ja meille palstan lukijoille, jää sinne pysyvästi lopeta kirjoittelu palstoille.

Äänestä
  • Ryypin väliä olis hyä pitentää!

    Äänestä

Tapsa on tänään täällä ja huomenna täällä, sekä aina täällä, mutta mikä on täällä?

Äänestä

Tuliko Tapsa eka kerran täällä ulos kaapista.

Äänestä

Pattayan homoskene saa monen wanhuksen hakeutumaa sinne.

Päästään ruuvaamaan rahasta nuorta thai-poikaa peräaukkoon.
Suomessa ei onnistu edes rahasta

Äänestä
  • En mä nyt noinkaan sanoisi, itse olen kaikkiruokainen seksin suhteen ja kyl mä Suomessa saan 22-28 vuotiasta suomipoikaa, yllättävän helpostikkin ja ihan ilmaiseks, kun tietää paikat mistä hakee. Tässä tulee kyl kieltämättä taas thaiden rahanahneus esiin, nimittäin jonkun tänne tuomaa leidiboita kun välil käyn paukuttamassa pakariin, niin sille joudun 40e maksamaan, mut ei toi nyt paha mielestäni ole, kun tienaan 30 000e kk ja eron jälkeen myin firmani, jäin toki hallitukseen ja nostan kokouspalkkioo 90 000 vuodessa. uudessa firmassani on 45 työntekijää. Exälle annoin erossa pari taloo ja teollisuustontin Kärsämöstä. lomailen Pattayalla 7kk vuodessa ja ostin sieltä juuri kesällä 8 condoa, joista 9 laitoin heti vuokralle. Minulla on myös moottoripyörä ja scootteri thaimaassa ja suomessa.

    Äänestä

Pattaya on tukevan homoseksuaalin paratiisi..
Täällä runsas tarjonta ja alan baareja riittää Maikan Majatalon sauna on ihan must juttu viikonloppuisin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tapsapallomerest kirjoitti:

Täällä homot saa olla avoimesti homoja, eikä sitä kun kävelen poikaystävän kanssa käsi vyötäröllä katsota kieroon.
Toisin asia kommunisti Suomessa, jossa heti aletaan vittuilemaan ja käydään jopa käsiksi.

https://m.youtube.com/watch?v=-cIjwk7HWFs

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu