Ystävällistä

R.Enault

Kaustislainen katsastusasema kehottaa veteliläistä auton omistajaa käyttämään paikallista palvelua.

11

444

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vwaggilainen

      Kehoitus siis ei vaadi jälkinäyttöä,mutta kehoituksen kyseessä oleva vika on korjattava viipymättä ja tarvittaessa esitettävä katsastuskonttorilla.

      • MukaJälkiNäyttö

        Ohi meni. Kaustislainen katsastusasema kehottaa veteliläistä auton omistajaa kirjeitse käymään vuosikatsastuksessa lähiasemalla.


      • niinettä

        Mitä sitte?


    • Jldlspssk

      Jatkan vetelissä asiointi, palvelu on hyvä, ja asiallista sekä pullakahvit maistuu aina.
      Jos auto ei mene läpi, se on sitten auton vika

    • Herrat123

      Vetelin katsastusasema asiakaspalvelun laatu on laskenut kuin lehemän häntä.☹️

    • KoFoordi

      Oltuani tunnin kaustisen katsastusasemalla, koska katsastaja ei keksinyt autostani erästä juttua, jota en tässä kerro, riitti. Menin veteliin ja juuri santsikuppia kahavia juodessani, inssi toi lapun ja sanoi: läpi meni, jos rekkarin valot sitte korjaat seuraavalle kerralle. Loistavaa palvelua!!!! Siisti toimisto/kahvio. Ystävällisiä ihmisiä ja kympin halvempaa ku kaustisella. Ehkä vetelin katsastuksen paras mainos on kaustisen........tosin, ei tietoa, onko vielä siellä

    • BKjaloput

      Käyttänyt menopelejäni monissa katsastusasemissa, yhdyn edelliseen/siin. Vetelissä erittäin hyvää palvelua ja asiallista sekä ystävällistä.

    • Inssukka

      Kaustisen karvanaamaörisijät ei innosta pätkääkään. Ajan Veteliin

    • mosse1973

      kummassa kunnassa isompi hylkyprosentti ?

    • munaaMättää

      miehillä yhteistyö on verratonta

    • Onneksionveteli

      Nyt on pakko kirjoittaa tähän, että todellakin Vetelissä palvelu pelaa. Kiitos ihanalle toimistovirkailijalle, siinä palvelutiskillä, katsastusasemalla! Otin autoa nimilleni ja hän auttoi, netistä etsimällä löytämään halvimman autovakuutuksen. Tarkistin kotona asiaa vielä netistä ja todellakin halvin oli juuri se, säästin useita satasia. Seuraavalla kerralla, kun menen autoani katsastamaan, annan kehut henkilökohtaisesti!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      189
      1316
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      893
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      842
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      748
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      50
      711
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      251
      612
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      311
      590
    8. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      579
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      574
    10. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      570
    Aihe