Syytön Auer Linnan päävieras vainoanteeksipyynnöks

Valtio pyytää anteeksi syyttömien oikeusmurhia kutsumalla Anneli Auerin Linnan juhlien päävieraaksi.
Tuleeko aveciksi itse syytön taksikuski Jens Kukka vai tuoko Anneli yllätysvieraan?
Siinä tapauksessa Jenssi toivottavasti vetää turpaan kovaa kaikkia KKO:n rikollisia idiootteja, jotka ovat noitavainonneet häntä!
http://mikkoniskasaari.fi/node/205
16128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Päivän naurut! Hyvää itsenäisyyspäivää antiannelisteille, paskaa itsenäisyyspäivää annelisteille!

Äänestä

Miksi Turku on Suomen persereikä? Koska Anneli Auer asuu siellä!

Äänestä

Ensin aurskaa puolusti lähinnä vain femakot, pedotuomion jälkeen aktivoitui kaikki pedofiilitkin, taitaa olla pelko persiissä että jäävät itsekin kiinni. Kannattaisi aloittaa tutkimukset mitä kaikkia luurankoja annulistien kaapeista löytyy.

Äänestä
  • Mitäs sinä urputat, et ole ikinä pillua saanut, mutta palstalla suuna päänä. Painu takaisin ulkohuussiissi kädelle. Sen sinä osaat.

    Ps. Sinun kaapistasi löytyy pumpattava Barbara, jossa ei enää ilmat kunnolla pysy (kovasta käytöstä johtuen).

    Äänestä

  • dfghjklkjhg kirjoitti:

    Mitäs sinä urputat, et ole ikinä pillua saanut, mutta palstalla suuna päänä. Painu takaisin ulkohuussiissi kädelle. Sen sinä osaat.

    Ps. Sinun kaapistasi löytyy pumpattava Barbara, jossa ei enää ilmat kunnolla pysy (kovasta käytöstä johtuen).

    Ei kannattaisi kehuskella pikkulasten raiskaamisella, etkö saa aikuisilta?

    Äänestä

Tästä näkee, millaiset ihmiset annulia kannattavat. Rikolliset, pedofiilit, ja muuten vaan yksinkertaiset ja syrjäytyneet. Mitä se muuten maksaa teille?

Äänestä

tässä keskustelussa linnalla tarkoitetaan vankilaa.
"Syyllinen Auer vankilan päävieras"

Äänestä

Tämä on jälleen esimerkki yhdestä tyhjänpäiväisestä keskusteluketjusta, jolla ei ole kenellekään mitään annettavaa ja jolla yritetään estää asiakeskustelu vakavasta aiheesta, eli syyttömien ihmisten oikeusmurhista.

Äänestä
  • Lapset todellakin oikeusmurhan uhrit kun pedomurhaaja auerska vapaana ja maksettu jopa tapporahaa.

    Äänestä

Kaunis Anneli oli linnan absoluuttinen kuningatar upeassa sinivalkoisessa puvussaan.

Ekonomi Annusta seuraava presidentti pelastamaan Suomen talous. Ihan ylivertaista älykkyyttä ja pätevyyttä viiden laudatur Auerilla kuin kutosen sAle Niinistöllä.

1Äänestä
  • Ahahahahaa! Anneli ei pääse presidentiksi tuolla koulutuksella!

    Äänestä

  • Vieläkö ne raidalliset asut on käytössä linnanmurhaneidoilla? Olikohan auerska samassa linnassa virpi buttin kansssa, taisi saada kunnolla nyrkkiä sisäänsä.

    Äänestä

  • Minäkin toivoisin saavani taas pitkästä aikaa nyrkkiä perseeseen.

    - Anneli on ruma murhaaja, terveisin aito Sikanaama.Manner

    Äänestä

  • Sikanaama.Manner kirjoitti:

    Minäkin toivoisin saavani taas pitkästä aikaa nyrkkiä perseeseen.

    - Anneli on ruma murhaaja, terveisin aito Sikanaama.Manner

    Hauskaa, FEIKKIPASKA

    - Anneli on ruma pedomurhaaja, terveisin aito Sikanaama.Manner

    Äänestä

Nimikeräys Aierin ehdokkuudesta käynnistyy

Äänestä

Kävikö murhamies Porin Vapaamuurareista panemassa Jennin hiljaiseksi, että Auerin kutsu on peruttava?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ValtionAntekspyyntöAA.ta kirjoitti:

Valtio pyytää anteeksi syyttömien oikeusmurhia kutsumalla Anneli Auerin Linnan juhlien päävieraaksi.
Tuleeko aveciksi itse syytön taksikuski Jens Kukka vai tuoko Anneli yllätysvieraan?
Siinä tapauksessa Jenssi toivottavasti vetää turpaan kovaa kaikkia KKO:n rikollisia idiootteja, jotka ovat noitavainonneet häntä!
http://mikkoniskasaari.fi/node/205

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu