Vasemmistoterroria?

Todellahuolestunut

Väkivaltaiset äärivasemmistolaiset terroristit hyökkäilevät laillisten mielenosoituskulkueiden kimppuun Helsingissä. Toivottavasti Paltamon työllisyyshankkeissa ei ole näiden punaisten suvakkisaastojen Facebook-kavereita mukana.

12

178

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • olipavahvistus

      Joo,ja poliisimaijassa pieksi ruotsalaisen uusnatsin,on se niin väärin!

    • kiehimä

      TV mukaan natsit tappelivat keskenään. Natsit tappaa jo helsingissä. Paltamon natsit painukaa ruotsiin.

    • Kiehimäki

      Uutisten mukaan vaasemmistoanarkistit olivat hyökänneet kulkueen kimppuun, lisäksi poliisiautossa olleen kiinniotetun mielenosoittajan kimppuun oli hyökännyt vasemmistoanarkisti,todella järkyttävää sakkia nuo vassarianarkistit.

    • poavo

      Missä ja muka? Paltamossako?

    • Eihelvetti420

      Hyi helevetti

    • Sivustaseurannut

      Poikotoikaa rva Paltamolaisen koulukiusaaja kansanedustajan glökitilaisuutta.

      • ponua

        Miksi minä niin tekisin? Ilmaista glökiä.. Siihen vähän taskumatista ponua joukkoon, niin avot. Kelpais varmaan sullekin?


    • tuleekonatsit

      Perussuomalaisten Puokonen haluaa yhteistyötä Suomiensin liikkeen kanssa. Suomiensin esiintyi itsenäisyyspäivänä natsien kanssa Vastarintaliikkeen kassa helsingin mielenosoituksissa. Onko paltamon perussuomalaiset liittymässä yhteen natsien kanssa? Pohjoismainen Vastarintaliike on väkivaltainen liike, tappoja on niin Ruotsissa kuin Suomessa. Hyväksyvätkö perussuomalaiset väkivallan politiikkansa saavuttamiseksi. Perussuomalaisten saavutukset hallitksessa ovat;liikennesakkojenkorotukset valtion tulojen lisäämiseksi; sairasvakuutuskorvausten huonontaminen; Pienten eläkkeiden alentaminen. jne...Persupoliisit ovat ryhtyneet kyttäämään pieniäkin ylinopeuksia saatakseen sakottaa.

    • kaoheeta

      Kyllä se luoja koettelee suomen kansaa ja paltamolaesi, ensiksi on omoa etua ajavia kepulaesie ja sitten tulloo vielä ne persut.Kattelin ne Putkosen viteot ja natsi viteot , eihän siinä voe tullu muuhun tulokseen kun persut on menneet natsien kelekkaan. Persut on pettäneet kaekki vaali luppauksensa ja olleet ensimmäesenä kurjistamassa vähä tulloesten elintassoa. Jos persut voettaa niin kurjuus lissääntyy paltamossa ja soapi pelätä millon tulloo mappi ohtaan.

      • ööööömappi

        Juu,jos se mappi ohtaan on vielä mappi-ö niin kyllä sattuu!


    • pelottavaa

      Terrroristisiiven perussuomalainen Jussi Halla-aho haastaa Soinin persujen puheenjohtaja kisassa. Se johtaa persujen vihapuhe oikeiston vahvistumiseen, kun Soinikin joutuu kumartamaan oikeisto suuntaukselle säilyttääkseen paikkansa. Pian persut marssivat äärioikeiston kanssa kansaa vastaan. Hallituksessahan he ovat jo kurjistaneet kansan oloja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.

      Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke
      Helsinki
      65
      3286
    2. Mitä ominaisuutta arvostat eniten hänessä?

      Ihastuksessasi, rakkautesi kohteessa
      Ikävä
      142
      2327
    3. Olen valmis

      Kohtaamaan sinut tänä kesänä, jos sellainen sattuma osuu kohdalleni.
      Ikävä
      92
      1868
    4. Miksi mies kääntyy poispäin

      Ja teeskentelee, ettei näe minua, kun törmäämme vahingossa? 🫣
      Ikävä
      171
      1559
    5. Kysy jotain kaivatultasi

      Laita tunnisteet molemmista
      Ikävä
      86
      1439
    6. Kerro kaivatustasi.

      1. Minkälainen koti 2. Ammatti 3. Ulkonäkö 4. Ikä
      Ikävä
      65
      1426
    7. Mitä harrastuksia kaivatullasi on?

      Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?
      Ikävä
      74
      1399
    8. Tiedän että käyt täällä

      Eräälle naiselle älä huoli en kerro kellekkään
      Ikävä
      69
      1182
    9. Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi

      Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂
      Ikävä
      77
      1140
    10. Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?

      Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t
      Thaimaa
      34
      1088
    Aihe