Miksi naiset uskovat näihin Facebookissa oleviin huijauskilpailuihin, vaikka kommenteissa heitä informoisi siitä? He levittävät jakamalla ja tykkäämällä huijauksia ja vastapuoli saa siitä palkkansa.
Eilen Stockmann Tampere feikki, saa 1000€ tykkäämällä ja kommentoimalla, jossa yli 4tuhatta naista vietiin, kuin litran mittaa.
Tänään Stockmann Oulu ja samat feikit. Naiset täälläkin ylivoimaisia yli 5 tuhatta naista tälläkertaa.
Saisiko näitä tai teitä naisia avaamaan silmänsä, että teitä ei vietäisi kokoajan 6-0?
Facebook kilpailut
1
167
Vastaukset
- pullaULLA
Naapurin erkki lukee viestinne facebook whatss app näkee kaiken viesteilyn liikenteen soitot jne
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1466937
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1505886- 1255066
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.444617Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?554018- 663175
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.553100Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m252752- 422374
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢162293