Miksi naiset uskovat näihin Facebookissa oleviin huijauskilpailuihin, vaikka kommenteissa heitä informoisi siitä? He levittävät jakamalla ja tykkäämällä huijauksia ja vastapuoli saa siitä palkkansa.
Eilen Stockmann Tampere feikki, saa 1000€ tykkäämällä ja kommentoimalla, jossa yli 4tuhatta naista vietiin, kuin litran mittaa.
Tänään Stockmann Oulu ja samat feikit. Naiset täälläkin ylivoimaisia yli 5 tuhatta naista tälläkertaa.
Saisiko näitä tai teitä naisia avaamaan silmänsä, että teitä ei vietäisi kokoajan 6-0?
Facebook kilpailut
1
149
Vastaukset
- pullaULLA
Naapurin erkki lukee viestinne facebook whatss app näkee kaiken viesteilyn liikenteen soitot jne
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1026688
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t324008törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/303435Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3831837- 331418
- 281367
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi481131Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv111006Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11950- 42909