Hei
Olisi tarkoitus ensi vuonna kierrellä erilaisissa kuuluisissa kummitus taloissa/paikoissa kuvaamassa/filmaamassa ja tutkimassa erilaitteiden avulla.
Meitä on pari kaverusta mutta tarvittaisiin jengiin mukaan asiasta kiinnostunut
henkilö auttamaan eri asioissa. Jos kiinnostut ota yhteyttä mailiin: [email protected] plussaa olisi jos olisit kätevä tietokoneiden kanssa.
Asiallisia viestejä kiitos:)
Haamujahti
8
382
Vastaukset
- JuuhanaAfHuuhana
Minulla on kummitustalo perseenreiässäni, autan mielelläni ja esittelen taloa henkilökohtaisesti, siinä on kaksi huonetta keittiö ja aaveet aina välillä tekevät hauskoja piloja ja esiintyvät sellaisina ruskeina otuksina joita putoaa alas pönttöön.
- tiedänmuttaensano
Eiköhän noita demonien pesiä ole jo tarpeeksi tutkittu. Etsikää Jeesusta Kristusta elämäänne ja jättäkää pirujen loukut sikseen.
- Ateisti83
Suksi kuuseen hihhuli. Tiedoksi sinulle että mitään jeesus-kristusta ei ole olemassa, eikä koskaan tule olemaankaan. Piste.
Vielä ois tilaa:)
- Kuivakkatarusto
Juu, niitä kummitusten ettijöitä on jo ihan tarpeeksi, ettikää mieluummin suomen tarustosta löytyviä örkkejä ja monstereita yms. Kai sitä ny suomessakin on joku monsteri legenda jonka ihmiset näkee siellä täällä? :D.
- Kummituxiiii
Millasii laitteit löytyy???
Nyt alkas oleen ajankohtasta mutta ei täältä taida asiallista seuraa löytää.
- pöllipälli
Täällä olisi semmoista "asiallista" seuraa :) Jos teillä on tärppipaikka tiedossa niin voisin lähtä kokeeksi mukaan Ajankohta on hyvä koska ei ole vielä hirvikärpäsiä, ja sääskiäkin on aika vähän ja ne on pieniä ja onnettomia. Voitko kertoa onko teillä joku edes melko varma tärppipaikka tiedossa ja tiedättekö miten todennäköistä on että sen tutkiminen onnistuu, eli sinne pääsee. Ikävää olisi ajella satoja kilometrejä paikkaan jossa onkin munalukko ovessa...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,834443Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu243198Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt392874Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1162665Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod172519Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka432447- 132324
Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1132275MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142045Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S281717