Onko S markettiin tosiaan tullut instrumentarium?? Löytyyköhän sieltä lasten kehyksiä..
instru??!!
54
3588
Vastaukset
- opetele.lkemaan
Lasten aikuisten ja vanhusten kehyksiä. Seinälle ja pöydälle laitettavia. Kaikenlaista löytyy. Silmälasit ei ois pahitteeks näin alkuun.
- naapurin.mummu
Minä kahtelin ihan samaa. Tosin pöydälle laitettavia ei ollut saatavilla vielä.
- AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
kyllä taso romahtaa kun eksyy tänne muilta keskustelupalstoilta. täällä viihtyy suomen kerma näemmä :)). oikein rupusakki. Kiitos ja hyvästi.
- ettäs.tiedät
Gay sivusto löytyy ihan eri paikasta.
- kävin.ostamassa
Tänään tuli pöydälle laitettavia.
- sirkka.liisa.viiva
Eipä ollut enään pöydälle laitettavia. Aika nopeasti loppuu. Luulisi että tuotteita olisi,jos kysyntä on kovaa.
- hannele.pitto
Ehtoota. Mistähän on sitten mahdollista saada niitä pöydälle laitettavia? On näet sisko tulossa kylään tulevana viikonloppuna. Ei kehtoo ihan ns. tyhjin käsin olla.
- markettamaaria
Taas on pöydälle laitettavia tullut. Äkkiä hakemaan. Minä käyn ainakin hakemassa omani.
- hannele.pitto
markettamaaria kirjoitti:
Taas on pöydälle laitettavia tullut. Äkkiä hakemaan. Minä käyn ainakin hakemassa omani.
Ehtoota. Nyt onneksi löytyi ja oli pöydälle laitettavia. Saa siskokin olla ylepeä.
- liisamiisa
Onkohan tietoa, että löytyykö jostain vinoon laitettavia? Olisi tarvetta sellaiseen.
- hannele.pitto
Ehtoota. Ohi mennen kysyin vinoon laitettavista, niin sanoivat että vasta tulevana perjantaina tulee myyntiin ensimmäistä kertaa. Ei ole kuulemma samaisessa paikassa ollut.
- jouluntaikaa.ihanaaaikaa
Iltee. Olisikohan jostain mahdollista saada myös kattoon laitettavia? Ihan mielenkiinnosta haluaisin kokeilla.
- Marjattapoikki
Ilteetä! Minä itse olen askarrellut kattoon laitettavia. Voisin myydä sopivaan hintaan, ihan vaikka päiväkahvihintaan. Kaupasta en ole moisia löytänyt.
- Maisa.lantinen
Ehtoota aamupäivästä. Mahtaisko löytyä vielä ovilsilmään laitettavia? Pari kappaletta pitäisi saada.
- Hannele.pitto
Ehtoota keskipäivään. Mahtaisiko vielä löytyä pyllynsilmään laitettavia? Kymmenisen kipaletta olisi näin aluksi tarve.
- Hannele.pitto
Iltateetä ehtooseen. Pyllynsilmään laitettavien kysyntä on ollut todella runsasta. Kannattaa soittaa etukäteen, että välttää turhat käynnit.
- Pirjo.Pöysä
Siis oletko Hannele hakenut omasi liikkeestä? Siskolle myös eli kaksi pyllynsilmään laitettavaa olisin vailla. Mahtaisiko huomenna löytyä meille?
- Hannele.pitto
Pirjo.Pöysä kirjoitti:
Siis oletko Hannele hakenut omasi liikkeestä? Siskolle myös eli kaksi pyllynsilmään laitettavaa olisin vailla. Mahtaisiko huomenna löytyä meille?
Kyllä Pirjo, omani olen hakenut. Ensi viikolla tulee taas lisää pyllynsilmään laitettavia. Nopeasti hakemaan oma.
- Pirjo.Pöysä
Hannele.pitto kirjoitti:
Kyllä Pirjo, omani olen hakenut. Ensi viikolla tulee taas lisää pyllynsilmään laitettavia. Nopeasti hakemaan oma.
Kiitos Hannele. Tykkäätkö sinä Hannele laittaa sinne pyllynsilmään muutakin, kuin kehyksiä?
- Hannele.pitto
Pirjo.Pöysä kirjoitti:
Kiitos Hannele. Tykkäätkö sinä Hannele laittaa sinne pyllynsilmään muutakin, kuin kehyksiä?
Kyllä Pirjo. Sinnehän voi laittaa mitä vaan. Mielellään otetaan vastaan ideoita. Terveisin Hannele Pitto
- SinikkaHello
Ehtoota aamusta. Mahtaisko löytyä vielä niitä pyllynsilmään laitettavia? Kymmenisen kipaletta olisi näin aluksi tarve. Sukulaisia nimittäin tulossa kylään.
- Hannele.pitto
Ehtoota yömyöhään. Kävin tänään katsomassa, mutta ei valitettavasti löytynyt yhtään. Laitoin tilaukseen, vaikka itse etsiskelin takan reunalle laitettavia. Ensi viikon alussa pitäisi olla haettavissa.
- Pirkko.Hyykkä
Ehtoota kesään. Löytyiskö saunanlauteille laitettavia? Kummisetulossa kylpemään, niin olisi kiva saada jotain erilaista kapinetta.
- Hannele.pitto
Ehtoota Pirkko. Saunanlauteille laitettavia löytyy kyllä. Tosin ne ei välttämättä kestä, jos lämpötila nousee yli 200°C. Aprikoisin, että siihen lämpötilaan ei asteet nouse sedän kanssa kylpemisen johdosta. Saattanen olla viärässä.
- bittee
Edellisen yksinkeskustelijan olis ehkä syytä hakee apua jostain..
- Anonyymi
Ehtoota aamusta iltaan.
Vieläkö niitä kattolamppuun laitettavia löytyy? Ihan vain ohimennen ja tullen kyselen.
Kiitos ja kumarrus kaikille ja muillekin!
- Anonyymi
Huomenia illan alkupäivään. Mahtaakohan löytyä ikkunaan laitettavia kehyksiä? Velipoika tulossa kylpemään, niin olisi vähän keskusteltavaakin. Savupiippuun käyvät oli tosi hienoja.
Kiitos etukäteen jo kaikille ja hyvää juhannuksen odotusta - Anonyymi
Meinaatko laittaa lapsesi kehyksiin?
- Anonyymi
Lasten kehyksiä kyllä löytyy. Saa aikuiset sitten rauhassa tehdä omia asioita huoletta.
- Anonyymi
Päiväkahviteetä iltateehen,
Onkohan kyseisessä liikkeessä rintataskuun laitettavia? Isosiskon pikkuveli tulossa saunailtaan siskonsa kanssa, niin saataisiin asianmukaista kommentointia hiljaisuuden ehkäimiseseksi.
Hauskaa kesän jatkoa muille ja kaikille ❤️
Terveisiä lähettää, Sinikka Halavautko- Anonyymi
Saunateetä iltapäivään. Rintataskuun laitettavat ovat valitettavasti loppuneet ja lisää tulee vasta vapun tienoilla.
T. Arja Salaikka
- Anonyymi
Huomenia illan keskipäivään.
Minä kävin tänään etsimässä ovikelloon laitettavia. Kuulemma piti olla, mutta yhtään ei ollut enää jäljellä. Pitänee huomenna käydä uudestaan.
Terv. Toni Malin - Anonyymi
Huomenta pöytään! Löytyyköhän sulkijalihakseen laitettavia? Pitäisi poikaystävälle löytää.
- Anonyymi
Juhannuksia joulunruuhkaan
Mistä voisi löytää välilihaan laitettavia?
Olisi tarvetta keskikesän syysrientoihin. - Anonyymi
Juhannuskinkusta aamupuuroon!
Kesän kuumiin päiviin haluaisin mielelläni tyynynpäälle laitettavia. Joutuen menee kesä näin. Kiitoksia kaikille ja muillekin. - Anonyymi
Aamupuuroa kaikille
Veljen sisarukset tulossa joulupöytään ja tarvitsisin yömyssyyn laitettavia. Löytyykö valmiiksi vai pitääkö tilata erikseen?
Marketta Lynkkä - Anonyymi
Nakkivedestä aamuteetä.
Löytyykö maton alle laitettavia? Naapurin setämies tulee nuohoamaan takaluukkuni, niin siinä samassa olisi hieman rupateltavaakin.
Terveisin: Sella Kuuliukki - Anonyymi
Joulukinkusta taatelipuuhun
Löytyykö majavanhäntään laitettavia? Joulupyhät lähestyy, niin saisi sisustuksen kuntoon.
Hyvää syntymäpäivää kaikille ja muillekin - Anonyymi
Tervehdys teille kaikille rakkaille kulleille.
Se on kesä tulossa kovaa vauhtia ja liito-oravien kiima-aika ihan nurkan takana.
Löytyykö kyseisestä putiikista ilmapalloon laitettavia kehyksiä? - Anonyymi
Silmäteetä pakkasrientoihin.
Löytyykö kalapuikkoihin laitettavia?
Isän lapsen tyttöystävä tulossa kahvittelemaan, niin olisi kiva esitellä asuntoa siinä samalla. - Anonyymi
Eristeestä käkikelloon!
Löytyykö nakkipiiloon laitettavia? - Anonyymi
Ihanaa iltaa kaikille ❤️
Löytyykö kyseisestä liikkeestä vanhusten kehyksiä? Sellaisia hentoja?
Soili Yli-Mäntä - Anonyymi
Hyvää presidentinäänestyspäivää kaikille.
Tänään kun Pekka Haavisto valitaan virkaa, niin haluaisin tietää löytyykö kyseisestä liikkeestä alasimen päälle laitettavia? - Anonyymi
On mutta lopettaa kohta
- Anonyymi
Et sinä ja avioton kakarasi mitään silmälaseja tarvitse kun ette lukeakaan osaa...
Haluatko laseilla kakarasi oppineen näköiseksi vai mitä yrität?- Anonyymi
Avioton kakara, mikä se on? Keksihän lapsukainen parempaa tekemistä. Mene vaikka tekemään lumipalloja.
- Anonyymi
Hommaa monokkeli
- Anonyymi
Pääsiäinen juhlaa kaikille ja muillekin.
Onko niitä kukkakaalikorville laitettavia? Veljen siskolle hankkisin, jos löytyy.- Anonyymi
Ei ole kaalia kuin ryssänmaalla
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole kaalia kuin ryssänmaalla
Netti ei toimi
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Netti ei toimi
Sama vika minullakin oli
Onko tuulipukuun laitettavia? Olisi hauska kokeilla näin kevään aikaan samalla kun koiraa ulkoiluttaa.
- Anonyymi
Aamun ehtoota kaikille ja muillekin.
Löytyykö vielä bakkanaaliin laitettavia?
Äitin tytär tulossa kylpemään, niin olisi jotain näytettävää. - Anonyymi
Silmätippoja yömyssyyn
Moiccu. Onko niitä säkkien väliin laitettavia vielä tullut sinne? Toissa vuonna jo kyselin, jotta olisikohan jo nyt tullut. - Anonyymi
Heissan sun heiluvilles.
Löytyykö suuhun laitettavia? Tyttöystäväni Erite-Mummo tulossa päiväteelle, niin olisi jotain ulvomista hiljentävää.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saisinpa halata sinua joka päivä
ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a616421Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?
Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�2044773Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,494443Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki
Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K933710Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin
Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii732921Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut662634Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne
Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja1072546Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan601885Muistattekos kun kaupassa piti pyytää tavarat myyjältä
Edes kahvipakettia ei saanut itse valita, vaan myyjä nouti sen hyllystä tiskille. Jos osti jauhelihaa, niin se jauhettii2511774Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä381585