Tuulettimen ääni

Upouusi kannettava,kun hiiren laittaa kii usb:n tuuletin päällä kokoajan vaikka ei käytä,ääni aika kova! Voiko säätää itse? vai lähetänkö huoltoon? Onko normaali ominaisuus?! Kaverin läppäri ihan hiljainen ja vuoden vanhempi.
2182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

minkähän merkkinen laite on kysymyksessä ?

Äänestä
  • Pomin peruskannettava intel celeron m 1.3 GHz

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Alokas2 kirjoitti:

Upouusi kannettava,kun hiiren laittaa kii usb:n tuuletin päällä kokoajan vaikka ei käytä,ääni aika kova! Voiko säätää itse? vai lähetänkö huoltoon? Onko normaali ominaisuus?! Kaverin läppäri ihan hiljainen ja vuoden vanhempi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu