Mitä muutakaan diapeteslöysäkyrpä tekisi huorilla kun ottaisi viereen kun itse näpyttää suomi24:ään. Panohommiin ei löysällä kyrvällä tohdi alkaa kun huoratkin nauraa
SikaNiemisellä 2 huoraa vieressä
Pattayaonmymind
29110
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Tuskin on Niemisellä koskaan ollut yhtään huoraa vieressä. Toimeentulotuella ei huoria ostella.
Miksei osteta. 14e pala 2x14 elle 3 kybää jää viel hyvät rahat singhaanki. Kyl mä ainakin pystyn ostaa ja ostelenkin
Niemisellä oli huom. nauravia ja sätkyviä, kun Sika itte selaili ja kirjoitteli tänne.
Paremmin Niemisen asiat on kun aloittajan. Naisen kosketus ja oraalinen hyväily tuntuu hyvältä vaikka ei seisokkaan. Toista se on kun aloittajalla joka menee ympäri kämppää muna pystyssä yksinään. Ainoo lohtu on että aloittaja ei ole koskaan saanut, niin ei ole jäänyt koukkuun hänen mielestään mikään ei ole yhtä hienoa kun työntää peukalo omaan pakariinsa ja kosketella pusseja
Aloittajalla, Sika Niemisellä ja sen siskolla on kaksi yhteistä mielenkiinnon kohdetta.
Ajattelu munilla ja googlematkailu tavoitteena joskus matkustaa.
Resuperse onko sukua etu vai sukunimen kautta sika amalialle reppana, vaiko suoraan sinulle.
Huomenta Tapsa.
Limaiset hyypiöt nimeltään Onkopoika / Lerppa miettii usein, millaista se seksi mahtaa olla. Lerppa muistelee 70 lukua että se on sellaista kun mennään pirtissä päreen sammuttua Kaisan viltin alle, ähistään, puhistaan hetken ja sitten kuuluu 20 sekunnin kohdalla märkä pieru ja anteeksipyyntö.
Kun Lerppa siitä sitten nukahtaa, märkä Immo Kuutsa tukka silmillään, niin Kaisa jää roplaamaan itseään.
Onkopojalla ei ole tuostakaan asiasta mitään hajua, paitsi se pieruosuus ja märkä viltti.
Kun kerta tuo seksi kiinnostaa ja ärsyttää toisten suorittamana noin kovin, niin kerronpa erään kokemuksen Pattyalta. Löysin bodymassage paikasta upean naisen. Kertakaikkiaan upean, thaikuksi hieman uhkeamman vajaa kolmekymppisen ja erittäin onnistuneilla silareilla varustettu. Muistutti paljon Anne-Mari Bergiä mutta eksoottisemmalla tavalla. Ekan session jälkeen oli pakko pyytää puhelinnumeronsa. Sovittiin illaksi jo tällit hotellilleni. Nainen kysyi saako ottaa kaverin mukaan ja minä innoissaan että tottakai!
Tytöt tuli joskus kympiltä illalla. Mukaansa oli ottanut erittäin tumman paksuhuulisen hyväperseisen noin kaksnelosen mimmin. Napattiin aulabaarissa jotkut sateenvarjo drinksut ja sitten huoneeseen.
Huoneessani oli vielä Chivas Regalia pullo josta otettiin vielä tömpsyt ja sitten hommiin. Tällä vanhemmalla neidolla oli sellainen katse että herkempi kundi olisi laskenut alleen jo housut jalassa. Toinen ei ollut ilmeisesti vähään aikaan saanut, sillä kävi todella kuumana mulkkuuni kiinni. Vanhempi kyseli että mitä haluat ja hankasi kaverinsa jalkoväliä samalla.
En viitsi kamalan tarkasti mennä yksityiskohtiin, jotta onkopoika ei saa liikaa kiksejä, mutta mainitsen että ei jäänyt yhtäkään asentoa, reikää tai juttua kokeilematta. Viagra lisätehosteena ja homma kesti 90 minuuttia - 2 tuntia täydellä temmolla. Tumma tyttö näytti sormillaan homman jälkeen saaneensa viisi kertaa.
Elämäni suvereenisti paras pano. Kävipä sama nainen sitten toisenkin kerran toisen mimmin kanssa, jolla oli myös erittäin hyvin onnistuneet silarit. Tämä tyttö oli hieman ujompi mutta top kymppiin meni sekin sessio historiassani. Harmitti kun hukkasin sen naisen numeron. Tuollaista pornorottaa ei osu kohdalle kuin kerran pari koko elämässä.
Halpaa tuollainen lysti ei ole ja se vaatii myös mieheltä rahan lisäksi luonnetta ja mieskuntoa, jota ei koskaan ole ollut eikä tule olemaan millään lerpoilla ja onkopojilla.
Moni mies sanoo ettei ole kiinnostunut moisesta, mutta sellaisia miehiä kutsutaan universaalisti kahdella nimellä: Homo tai valehtelija.
En tiedä mikä kikkelin hinkkaaja olet? Mutta ilmeisen kielitaidoton olet, jos sormilla täytyi jutella? Miksi hän näytti sormillaan saaneensa 5 orgasmia? Jaa että näytti kun kysyit? Tiedätkö moniko miehinen panomies kyselee muijalta session jälkeen montako orkkua sait? taidat itse saada erektioita noista fantasia tarinoistasi? Panomiehet ei panoillaan leveile. Olet nuori poika joka on katsellut liikaa pornoa. Et ymmärrä edes sitä että erittäin harva nainen tykkää parintunnin jyystämisestä. Niin ja maksulliset kaikkein vähiten. Vaikka olet nähnyt videoita jossa vedetään tupla anaalia 30min jossain rannalla, niin et tajua, että tuota 30 min pätkää kuvataan kokopäivä ja siihen kuuluu kahvi ja ruokatunnit. Poika joka juoksee vessaan pyyhkimään kikkeliään, ennen kuin muija edes tajuaa panon alkaneen, ottaa nyt liian tosissaan nuo videot ja kertoo matkailu palstalla silkkaa paskaa.
" Tällä vanhemmalla neidolla oli sellainen katse että herkempi kundi olisi laskenut alleen jo housut jalassa. "
Hyvä tarina. Vähän jäi tosin vaivaamaan, että missä vaiheessa sinä sitten laskit allesi?
" Tumma tyttö näytti sormillaan homman jälkeen saaneensa viisi kertaa. "
Kielitaidottomien kielimuurista johtuvia tyypillisiä väärinkäsityksiä. Onkopoika kysyi heti kun oli "laskenut alleen", että How much? tyttö näytti viittä sormea? Jos tyttö olisi maksanut 1000b onkopoika olisi laskenut samantien alleen ja kertonut matkailufoorumilla tumman tytön näyttäneen sormillaan, että hän sai 10 kertaa.
Kaunis normi tarina. Onnistuu helposti Pattayalla mutta pitää löytää ensin se oikea bi naaras. Tuollaisille mimmeille pitää kaivaa kuvetta 8-10 tonnia, eivätkä jää yöksi. Kokemusta on. Ei panemisee mitään kielitaitoa ole ennenkään tarvittu. Kyllä ne tietää mistä mies tykkää. Näitä juttui ei ymmärrä mitkää nämä sikaniemiset kolmen minuutin munamiehet vaikka niistä kovasti utelevat puutteessaan. Parhaat pelimuijat löytyy vartalohierontapaikoista. Ne ei perään huutele eikä ole aviomiestä etsimässä.
Yksi oli. Olin silloin nuori ja komea. Huomasin hieronnan alkaessa että olin valkannut thaimaalaisittain ikäneidon, eli lähempänä nelikymppistä. Tämä höpötti koko ajan että marry me ja I come Finland with you I take care of you... Nuoli korvaani ja heitti tekoläähätystä. Hienoinen paniikki valtasi nuoren miehen ja pakenin paikalta heti kun juttu oli ohi. 20 vuotta ja 20 kiloa myöhemmin läähättäminen on vähentynyt. Tosin en oo bodyhieronnassa jokuseen vuoteen edes käynny.
Tuokin on ehkä tuo hinta ja yöksi jääminen vähän kiinni siitä kuka sitä kyselee? Ainakin uskoisin näin. 4k itse olen maksanut kalleimmasta 2n m bi touhuista ja kyllä koko yön ovat olleet. Keskimäärin kuitenkin ovat sen 2500b pyytäneet. Yleensä riittää kyllä yksikin, mutta nuo halvat hinnat houkuttelevat aina kokeilemaan kaikennäköistä. Kahden käden sormiin mahtuu kerrat, kun tuota oon testaillu. Suomessakin vain pari kertaa, en rahasta mutta kun on ollut tilaisuus, niin mikä ettei. Yksi kerta on jäänyt eniten mieleeni. Erään äidin ja tyttären kanssa, kun isäntä nukkui sammuneena lattialla sängyn vieressä, se oli jännittävä kokemus. Kokeilkaa joskus.
Sinäkö perkele, sen avioeroni aiheutit ja muuton Hua Hiniin?
Jos olisin riskimpi kaveri, niin hakisin sinut esiin ja hakkaisin, nyt en uskalla, koska painoni hipoo 130 kg ja pakoon en pysty lähtemään, kuin lyllertäen.
Totta puhuen olen aiheuttanut aika montakin avioeroa suomalaisten kesken. En kuitenkaan koskaan suomi-thai liitoissa. Tosin polkassut olen monen thai vaimoa Suomessakin, Mut kyllähän sä suomi miehet tiedät, akka jää kiinni mun muna poskessa, niin äijä pyörähtää ympäri ja menee matkailusaitille kertomaan onnellisesta liitostaan hyvännälöisen thain kanssa? En tiedä sitten vakuuttuiko muijansa kauneudsta kun huomasi, että meikäläinenkin tykkää sen vaimoa paneskella?? Kuka näistä tietää? Hymyilevät vain ja kehuvat liittoansa.
Tuohon asti meni lupaavasti tarinasi, kunnes "akka jää kiinni sun muna poskessa ja äijä menee matkailusaitille". On sulla tarinat. Voipi melko vähissä olla ne naimisissa olevat thaikut Suomessa jotka sun munaasi himoitsee. Eivät sijoitustaan takuulla petä kenenkään pedonmerkin kanssa, vaikka olisit Mr Universum isolla etuhampaan raolla.
Ei ne liitot sen kummempia ole kuin kenenkään muunkaan maalaisen kanssa. Tietty kun on kyllästynyt suomalaisiin niin sitten siinä on alkuun uutuuden viehätystä. Se mitä minä tunnen thaikkupariskuntia, niin ne naiset eivät koskaan pettäisi miestään, eikä yksikään tuntemistani työskentele missään hieromoissa. Rasistista shittiä heität.
Pettäjäsaiteilta löytyy kyllä suomalaista nelikybästä puumaa pilvin pimein. Yhtäkään thaimaalaista en ole sielläkään nähnyt. Kaikki sanoo sitä samaa että kipinä on kadonnut suhteestaan ja seksi ei tyydytä.
No johan tulee tarinaa googlematkailjoilta, jotka kylillä kuolaa thaityttöjä.
Meinaakko nää notta Pattayalla ei koinita? :D Kyllä siellä koinitaan.
Kiinnitin huomioni heti tähän
"Eivät sijoitustaan takuulla petä kenenkään pedonmerkin kanssa, vaikka olisit Mr Universum isolla etuhampaan raolla.
Ei ne liitot sen kummempia ole kuin kenenkään muunkaan maalaisen kanssa. "
Ja heti perään tähän.
" Pettäjäsaiteilta löytyy kyllä suomalaista nelikybästä puumaa pilvin pimein." Huomaatko ristiriitoja kertomuksessasi?
Myös tämä pani minut ajattelemaan että mikäs on sinun oman suhteesi tila?
Yhtäkään thaimaalaista en ole sielläkään nähnyt.
Tiivistettynä: Thaikut ovat samanlaisia kun muunkin maalaiset. Muunmaalaiset pyörii pettäjäsaiteilla eli thaikut ovat erilaisia samanlaisia kun muunkin maan naiset?
On siinä herrasmies pyörii itse pettäjäsaiteilla etsimässä Thaimaalaisia. ja odottaa naisten olevan uskollisia?
PS. Tiedän paikan missä saat Thaikkua, ainakin itselleni ihan pikkurahalla.Paikka löytyy kotikaupungistasi. Ei ole väliä missä kaupungissa asut. Ei tartte kuluttaa aikaa pettäjäsaiteilla etsimässä " muunmaalaisia"?
En etsinyt erityisesti mitään kansalaisuutta. Etsin Suomeksi sanottuna harmitonta pillua eroni jälkeen. Huomasin että pettäjäsivustolta sitä löytyy. Todellakin kävi niin etten nähnyt siellä Victoria Milanissa yhtään thaikkua. Voihan siellä olla, minä vaan en nähnyt.
Tunnen sattuneesta syystä paljon thaimaalaisia ja myös suomithai pariskuntia. Arvostan heitä ja siksi en tykkää väitteistä että joku sankari mukamas panee minun kavereiden thaimuijia kuin huoria konsanaan. Se ei vaan toimi niin. Hierontapaikat ei kiinnosta minua.
Opettele lukemaan. Minua alkoi tökkiä se suomalaisten naimisissa olevien naisten moraalittomuus. Lopetin sen homman kokonaan. Kumia ei koskaan pyytänyt kukaan. Munaa vain olivat vailla ja jatkelivat risoissa liitoissa metsästystään. No thanks. Pane sinä pikkurahalla ketä panet. Ei haittaa minua lainkaan muttei kiinostakaan.
Etsit harmitonta pillua ja kun löydät, se alkaa tökkimään? Liian tasainen persoonasi ei varmaan ollut erosi syy?
Jokainen saa arvostaa mitä tai ketä haluaa. Jos kuitenkin olet käynyt Pattayalla ja ymmärtänyt paikan tavat, on moraalitonta alkaa haukkumaan suomalaisnaisten moraalia? Tai minkälainen moraali itselläsi on? Moraalitontako on käydä salaa mieheltään välillä hakemassa seksinautintoja näivettyneeseen seksielämäänsä, niinkun suomalaiset naiset tekevät? Täytyy muistaa, että se mitä ei tiedä ei satuta.
Ja korkeaa moraalia osoittavat thaikkuvaimot jotka kertovat thaikkuaviomiehellensä tai poikaystävällensä menevänsä ensi yöksi nussimaan jotain ulkomaalaista ja thaikkumies sanoo, että selvä, nähdään huomenna?
Et kai ole niin naivi, että luulet että nämä kaikki tuhannet baaritytöt ovat vapaita sinkkuja?
Olen pyörinyt Tyttöjen kanssa, jotka soittavat huoneestani ulkomaalaiselle poikaystävälleen ja kertovat olevansa kotonaan ja ikävöivänsä tätä poikaystävää To much.
Olen ollut tytön kotona kun ulkomaalainen poikaystävä on soittanut ikävissään rakkaalleen. Tyttö sanoi minulle että nyt ole hiljaa ja vastasi. omasiko mielestäsi korkean moraalin kun meni kuitenkin kuulomatkani ulkopuolelle puhumaan? Lopetettuaan puhelun kertoi minulle soittajan olleen poikaystävä numero 2. Röyhistin rintaani ja kysyin olenko minä numero 1? Ei hän hymyillyt, kovin arkisesti vastasi, että olet nyt, kun olet siinä.
Minulle touhu on pelkkää peliä, mutta jonkun tytön ulkomaalaisen poikaystävän tunteet voisivat haavoittua, jos tietäisi mitä tyttöystävä, jonka kanssa hän haaveilee naimisiin menosta, sillä hetkellä tekee? Korkeaa moraalia osoittaa myös tyttö jolle 3 ruotsalaista hyväuskoista miestä on lähettänyt matkarahat. Kaikki ovat kentällä vastassa nuorikkoaan kukkapuskan kanssa? Tyttö ei tule eikä enään vastaa viesteihin? En usko että minun kokemukseni ovat uniikkeja, uskotko sinä? Näitä on varmasti tapahtunut muillekkin?
Tuosta, "ettei kukaan pettäjäsaitin suominainen pyydellyt kumia" sen verran, etten valehtelisi niin reilusti yli 100 seksisuhdetta thain kanssa, enkä kumin kanssa ole joutunut tuhertamaan kuin muutaman kerran, ei ole kyllä tautejakaan tullut. Vain tosiaan muutama on kumia vaatinut, yleensä olen saanut itse päättää käytänkö vai en.... Niin kun tietenkin sinäkin sen olet noissa pettäjäsaitti jutuissa saanut sen päättää? Vai ovatko Suomalaisnaiset ehdottomasti sen kieltäneet? Hyvää yötä.
Sekoitat asiat keskenään. Puhuimme Suomessa suomalaisen miehen kanssa naimisissa olevista thaimaalaisista, ja siitä kuinka heidän miehensä tulee kotiin juuri kun sinun mulkkusi on eksynyt heidän vaimojensa suihin. Totesin tuon väitteen paskapuheeksi, mitä se onkin.
Puhuin myös omista kokemuksistani siitä, kuinka suomalaiset naiset pettävät nettideittien kautta miehiään.
Sinä sitten aloit puhumaan vapaista naisista, jotka työskentelevät Pattayan baareissa ja joilla on luonnollisesti useita asiakkaita. Nämä ovat eri asioita.
On minullakin baarinaisia Thaimaassa lomaheiloina. Muutama vakituinen. En todellakaan kuvittele olevani heidän ainoa pokansa. Yksi heistä juttelee hyvinkin avoimesti niistä muista. Yksi korealainen maksoi kertasuorituksena tälle miljoona bahtia 2012, jolla rahalla likka pläjäytti 100m2 modernin talon landelle.
Minua ei haittaa, vaikka mulkkusi olisi hänenkin suussaan. Kyse kun ei ole vaimostani.
Kysyin että et kai sinäkään ole niin naiivi, että uskot näiden tuhansien Pattayan baarityttöjen olevan vapaita sinkkuja????..... MUTTA.. KYLLÄ SINÄ NÄHTÄVÄSTI OLET JUURI NIIN NAIVI. Tai ainakaan et ymmärrä yhtään mitä höpötät. Ilmeisesti kokemus naisista 0. Sekä suomalaisista että " muunmaalaisista"?? Osuinko oikeaan?
Eihän hän niin sanonut eikä tarkoittanut. Sulla on aika paha lukihäiriö. Hänhän sanoi että "En todellakaan kuvittele olevani heidän ainoa pokansa"
Eihän sillä ole mitään väliä onko baarityttö sinkku tai ei. Jos tykkäät tytöstä sen hetken niin se riittää. Jos naimisiin menee niin silloin asia on eri.
PS: Isoilla kirjaimilla kirjoittaminen on huutamista ja kertoo sen että sinulla on lukihäiriön lisäksi ongelmia hermojesi kanssa. En usko että osuit oikeaan, sillä edellinen kirjoittaja on erittäin asiallinen, sinä et.
No nyt HÄN HÄN jo teitittelee itseään?? Voi luoja. HÄNHÄN puhui naisten moraalista...? Jos mulla on lukihäiriö, niin HÄNHÄNELLÄHÄN on luetun ymmärtämisessä vielä paljon opeteltavaa??? JOS SUOMI on HÄNHÄNEN äidinkielensä?
" Eihän sillä ole mitään väliä onko baarityttö sinkku tai ei. Jos tykkäät tytöstä sen hetken niin se riittää. Jos naimisiin menee niin silloin asia on eri. "
Heeeei et sä mikkä tyhmä kaveri ole alkunka. Onk totta ja, ku menne naimisi baaritytö kans, et onk muka jottai välii onk se jo naimisis vai eik se ole?
Paa esimerkkitapauksia tulemaan. Pelkkää panettelua ja olet kännissä tiistai-iltana. Noloa. Muutama selvä päivä viikossa auttaa luetun ymmärtämisessä.
VOihan ja kaks kertaa pitää joittekin saada saivarella perustakaa jo yhteinen perhe